ĮdomiausiaŽiedas

„MotoGP“ čempionas keliasi į „V8 Supercars“

Kaip praneša „The Sunday Mail“, du kart „MotoGP“ čempionas Casey Stoneris šiais metais lenktyniaus jau ant keturių ratų, „V8 Supercars“ čempionate.

„Kai man tebuvo 12 metų, aš jau tada buvau labai susidomėjęs šiuo čempionatu. Visuomet planavau kada nors sudalyvauti šiose varžybose“, – kalbėjo australas.

C.Stoneris atstovaus „Triple Eight“ komandai ir varžysis su 27 numeriu. Su tuo pačiu numeriu lenktynininkas iškovojo savo pirmąjį titulą „MotoGP“ čempionate.

„Tai naujas skyrius mano karjeroje, tačiau turiu mastyti realistiškai ir pažiūrėti ką aš sugebėsiu pasiekti iš tikrųjų.“

C.Stoneris jau yra išmėginęs „V8 Supercars“ techniką. Pernai jis dalyvavau bandymuose su „Triple Eight“ komanda ir atsiliko vos dvejomis sekundėmis nuo pole pozicijos tų metų sezono nugalėtojo. C.Stoneris ruošiasi artimiausiems bandymams, kurie bus surengti visai neužilgo, vasario mėnesį Sidnėjuje.

„Nematau jokių priežasčių, kodėl Casey negalėtų būti konkurencingas „V8 Supercars“ čempionate“, – kalbėjo „Triple Eight“ ekipos vadovas Rolandas Daneas.

C.Stonerio debiutas „V8 Supercars“ lenktynėse įvyks kovo 3 dieną „Clipsal 500“ lenktynėse, kurios bus surengtos Adelaidėje. Taip pat dar nėra oficialiai patvirtinta, jog australas dalyvaus visose sezono lenktynėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Back to top button