• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ką tik finišavusiose 1000 kilometrų lenktynėse pirmąją vietą laimėjo Oktanas Racing su Porsche "911" automobiliu. Tačiau likus vos pusei rato šiam bolidui baigėsi kuras. Antroje vietoje likę JR Motorsports sugebėjo skirtumą sumažinti iki vieno rato, tačiau Oktanas Racing bolidas didvyriškai baigė lenktynes ir laimėjo.
Paskutinės lenktynių valandos buvo pakankamai tolygios ir nuspėjamos. Visos komandos važiavo stabiliai, tempo stipriai nedidino ir laukė, kol lenktynių lyderis kirs magiškąją 1000 kilometrų ribą.
Anksčiau sugedęs Čiūtelės "žiguliukas" buvo stebuklingai sutaisytas ir tęsė savo spurtą 1000 kilometrų lenktynėse. Čiūtelė pateko į pirmąjį dvidešimtuką. Tuo tarpu lenktynių lyderė BDG Bauer komanda liko 30-toje vietoje.