1000 kilometrų lenktynėse nugalėjo „Autopaslauga-General Financing“ komanda su „Porsche 911“

Po atkaklios kovos, 1000 kilometrų lenktynes laimėjo „Autopaslauga“ komanda į varžybas atvykę „Porsche 911“ bolidu. Nuo jų vos keliasdešimt sekundžių atsiliko „Mojo Lounge“ komanda, kuri iš savo rankų paleido pergalę po to kai Michaelis Verhagenas apsisuko starto tiesiojoje antrą kartą.

Trečią garbiną vietą užėmė „Inter Rao Lietuva“ komanda su „BMW M3“. Jie nuo lyderio atsiliko penkiolika ratų.

Lenktynių eiga

Palangoje prieš keletą minučių prasidėjo 1000 kilometrų lenktynės į kurių atidarymą tradiciškai atskrido du naikintuvai.

Priminsime, jog iš pirmosios vietos šiandien startavo „Bar Bar Racing“ komanda su „Aquila“ bolidu. Ją bandys pranokti iš antrosios vietos startavusi „Mojo Lounge“ komanda su „BMW M3“.

Vos prasidėjus lenktynėms, užgeso 71 numeriu pažymėtas „BMW M3“. Svečių iš Latvijos pilotuojamas automobilis dėl mums kol kas nežinomų priežasčių, tiesiog sustojo.

Po trijų ratų, pirmoje vietoje užtikrintai įsitaisė „Bar Bar Racing“ komanda su Ramūnu Čapkausku priešakyje. 9.800 sekundės nuo jų atsilieka „Mojo Lounge“ kolektyvas. Trečioje vietoje užtikrintai važiuoja „Technorama“ ekipažas su „Honda Civic“. Jie nuo lyderių atsilieka vienu ratu.

Atnaujinta 12.49

Į boksus užsukus „Bar Bar Racing“ ir „Mojo Lounge“ komandoms į priekį įsiveržė „Autopaslauga“ komandos ekipažas su „Porsche 911“. Antroje vietoj įsitaisė „Finance Group“ komanda su „Radical“ bolidu. Tuo tarpu į trečią vietą nukritusi „Bar Bar Racing“ komanda „Autopaslaugos“ komandą turėtų pasivyti per maždaug penkis ratus. Šiuo metu „Aquila“ bolidą vairuojantis Ramūnas Čapkauskas vieną lenktynių ratą įveikia per vidutiniškai 1 minutę ir 24 sekundes. Tuo tarpu lenktynių lyderis ratą įveikia per 1 minutę ir 26 sekundes.

Atnaujinta 12.53

Rezultatų lentelė :

WP_000692

Atnaujinta 12.59

Lenktynių lyderiu tapo „Bar Bar Racing“ komanda.

Atnaujinta 13.22

Po vairuotojų apsikeitimo, „Bar Bar Racing“ komanda nukrito į trečią vietą, tačiau palaipsniui atsikovojo prarastas pozicijas. Šiuo metu „Aquila“ bolidą pilotuojantis Deividas Jocius ką tik aplenkė Benediktą Vanagą ir vejasi svečius iš Olandijos. Kol kas „Bar Bar Racing“ atsilieka 21 sekunde, tačiau jie viena sekunde kiekvieną ratą įveikia greičiau.

DSC_7030

Atnaujinta 13.47

Pirma rimta avarija lenktynėse. Latvių pilotuojamas „BMW“ nusileisdamas nuo tilto kliudė dešinį bloką ir trenkėsi į kitos pusės atitvarą. Mašinos priekis sugadintas nepataisomai.

934602_10151770247492174_1271404181_n

Atnaujinta 13.51

Po 58 ratų į pirmą vietą įsiveržė „Autopaslauga“ komanda su „Porsche 911“. Jie net ratu lenkia antroje vietoje esantį „Finance Group“ komandos „Radical“. Tuo tarpu anksčiau lyderio pozicijoje komfortabliai važiavusi „Bar Bar Racing“ komanda šiuo metu užima tik ketvirtą vietą ir nuo lyderio atsilieka trimis ratais.

DSC_6918

Atnaujinta 13.57

Atrodo, jog viena iš lyderiais laikytų komandų turi problemų su bolidu. „Bar Bar Racing“ komandos bolidas į aptarnavimo zoną buvo partemptas.

Atnaujinta 14.20

„Bar Bar Racing“ komandos bolidas susidūrė su kur siurblio problemomis.

DSC_7020

Atnaujinta 15.10

Neseniai nedidelį incidentą patyrė „Brum Brum“ komanda. Tačiau jau netrukus automobilis galės vėl išvažiuoti į trasą.

DSC_6938

Atnaujinta 15.50

Kol kas lenktynių lyderis nesikeičia. Juo išlieka „Autopaslauga“ komanda su „Porsche 911“. Dviem ratais nuo lyderių atsilieka „Mojo Lounge“ komanda. Tuo tarpu su techniniais nesklandumais susidūrusi „Bar Bar Racing“ šiuo metu užima 29 vietą.

Rezultatų lentelė po 121 rato :

WP_000693

Atnaujinta 17.47

Lenktynių lyderis nuvažiavo jau 197 ratus. Šiuo metu 1000 kilometrų lenktynių lyderiai yra „Mojo Lounge“ komanda. Ji prieš „Autopaslauga“ komandą pirmauja vienu ratu.

Gan neblogą spurtą parodė „Artas Racing“ ir „Alfa Romeo“ klubo komandos. Jos užima atitinkamai dešimtą ir dvylikta vietas.

Atnaujinta 18.19

Atrodo, jog su techninėmis problemomis susidūrė „Artas Racing“ komanda lenktynėse važiuojanti su „Lexus IS-F“. Komanda dar prieš lenktynes sakė, jog turi įvairių techninių problemų su bolidu.

Atnaujinta 18.35

Netikėtai trasoje sustojoje trečioje vietoje važiavęs „Finance Group“ bolidas. Iki šiol „Radical“ automobiliu važiuojanti komanda užtikrintai laikėsi pirmajame penketuke.

DSC_7209

Atnaujinta 18.41

Su mums nežinomomis problemomis susidūrė kvalifikacijos laimėtoja – „Bar Bar Racing“ komanda. Atrodo, jog komandos pasirodymas lenktynėse gali būti baigtas.

Atnaujinta 19.17

Pasikalbėję su „Bar Bar Racing“ komanda, sužinojome, jog „Aquila“ bolidas iš lenktynių pasitraukė dėl tepalo išsiliejimo į variklio skyrių. Dėl to automobilis užsidegė.

Atnaujinta 20.23

Antroje vietoje ilgą laiką buvusi „Mojo Lounge“ komanda pateko į mažą incidentą. Prie starto tiesiosios apsisukęs automobilis trenkėsi į apsaugas ir sugadino priekinę automobilio dalį.

Vos už kelių minučių po „Mojo Lounge“ avarijos iš trasos išlėkė „Technoramos“ komandos „Honda Civic“. Automobilio greičiausiai nesuvaldė Martynas Samuitis ir išslydo iš trasos. Automobilis šiuo metu stūkso griovyje.

Nuolatos papildysime…

Panašūs įrašai

Back to top button