Naujienos

2023 m. „World Car of the Year“ pagal moteris: kurie automobiliai tapo nugalėtojais?

Iš 45 šalių sudaryta 63 žurnalisčių komisija išrinko 2023 pasaulio metų metų automobilį. Šį kartą nugalėtojus konkurso organizatorės išrinko šešiose skirtingose kategorijose.

„WWCOTY“ konkursas rengiamas jau 13-ąjį kartą, o žurnalistės daugiausia dėmesio skiria atskirų automobilių teigiamoms savybėms, bei didžiulį dėmesį skiria saugumui, technologijoms, valdymui, dizainui, poveikiui aplinkai.

Apskritai, nugalėtojai buvo renkami šešiose kategorijose: geriausias miesto automobilis, geriausias šeimos visureigis, geriausias SUV, geriausias vidutinės klasės automobilis, geriausias sportiškas automobilis ir geriausias pikapas/visureigis

Geriausio miesto automobilio apdovanojimas atiteko elektrifikuotam krosoveriui „Kia Niro“. Vidutinės klasės automobilių klasėje sėkmė lydėjo dar vieną krosoverį, šįkart iš Prancūzijos. Dėl savo komforto, erdvumo ir neįprastos išvaizdos apdovanojimą pelnė „Citroën C5 X“.

Didelių SUV klasėje sėkmė nusišypsojo jau ketvirtos kartos septynviečiam „Nissan X-Trail“. Pikapų kategorijoje „Ford Ranger“ sužavėjo savo stiliumi, gebėjimu be didesnių sunkumų įveikti bet kokią vietovę.

Šeimyninių visureigių klasėje dominavo „Jeep Avenger“, kuris pastaruoju metu laurus skina visuose tokio pobūdžio konkursuose.

Pačioje įdomiausioje kategorijoje nugalėtojo titulą pelnė „Audi RS3“ su įspūdingu 5 cilindrų benzininiu varikliu.

Kovo 8 dieną, minint tarptautinę moters dieną, konkurso organizatorės paskelbs „WWCOTY“ konkurso nugalėtoją.

Back to top button