• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Audi“ pranoko „Toyota“ ir iškovojo pole poziciją šeštajam FIA ištvermės lenktynių pasaulio čempionato etapui Japonijoje.
Andre Lottereris ir Benoitas Treluyeras pirmoje vietoje įsitvirtino keturis greituosius ratus įveikę per vidutiniškai 1 min. 26.577 sek. Tai dvejomis dešimtosiomis geresnis rezultatas nei Sebastieno Buemi ir Anthony Davidsono su „Toyota“.
Kazuki Nakajima ir Nicolas Lapierre pelnė trečiąją startinę poziciją su kitu „Toyota“ bolidu, atsilikę dar viena dešimtąja sekundės dalimi.
Antrasis „Audi“, pilotuotas Allano McNisho ir Loico Duvalio, nuo komandos draugų atsiliko beveik visa sekunde. A.McNishas tokį prastą pasirodymą aiškino blogai dirbusiomis padangomis.
LMP2 klasės laurai atiteko „OAK Racing“ komandai, Bertrandui Baguette‘ui ir Martinui Plowmanui, kurie viena dešimtąja pranoko „G-Drive/Delta-ADR“ komandos ekipažą – Mike‘ą Conway‘ų ir Johną Martiną.
„Aston Martin Racing“ iškovojo pole pozicijas abejose GTE klasėse: Fredericas Makowieckis irStefanas Mucke triumfavo Pro klasės kvalifikacijoje, o Bruno Senna ir Chirstofferis Nygaardas – Am klasėje.