RalisSportas

„7bet Racing by Rally4Fun“ komanda šiemet darys statymus visose trijose Lietuvos ralio lygose

2023-iųjų metų Lietuvos ralio sezonas žada būti intriguojantis ne tik dėl naujos N5 technikos. Čia dalyvaujančių komandų gretose bene didžiausias savo sudėties rokiruotes atliko ekipa, kuri šį sezoną varžysis „7bet Racing by Rally4Fun“ pavadinimu. Komandos nariai startuos visose trijose Lietuvos automobilių ralio lygose, o pirmasis apšilimas jų laukia jau artėjantį šeštadienį Zarasuose, kur įvyks „7bet Winter Rally Aukštaitija“ varžybos.

Kaip sakė komandos vadovas Eugenijus Andrulis, plėsti komandos gretas nuspręsta pamačius, kad susidomėjimas automobilių sportu ir konkrečiai ralio disciplina mūsų šalyje sparčiai auga, atsiranda naujų veidų, o iki tol žemesnėse lygose važiavę dalyviai žengia į aukštesnes kategorijas.

Dėl šios priežasties „7bet Racing by Rally4Fun“ komanda savo sąstatą sudėliojo taip, kad jų ekipos atstovus bus galima išvysti tiek Mini ralio, tiek ralio sprinto, tiek Lietuvos automobilių ralio čempionate. 

Ekipos vadovo teigimu, už tokios gausios ekipos slypi pragmatiška idėja – padėti jauniems ir šiame sporte pirmuosius žingsnius dedantiems ekipažams jaustis ramiau ir tvirčiau, turint stiprų komandos užnugarį.

„Strategija ir uždavinys nėra mums kaip komandai užlipti ant podiumo. Tai yra labiau pačių ekipažų tikslas, o mūsų kaip komandos ambicija – būti ramsčiu visiems mūsų ekipažams. Smagu, jei atsidursime ant podiumo kaip komanda, bet ne tai svarbiausia.

7bet Racing by Rally4Fun komandos automobilis
7bet Racing by Rally4Fun komandos automobilis

Puikiai pamenu, kai patys prieš 15 metų pradėjome važiuoti, tai atvykus į varžybas jausdavomės tarsi vieniši, maži kačiukai, su pavydu žiūrintys į tas dideles komandas, į jų serviso palapines, į aptarnaujančių mechanikų skaičių. Mūsų to klubo idėja būtent ir yra, kad tas jaunas ekipažas, atvykęs į varžybas, nebūtų vienas, nereikėtų jaustis tarsi pamestinukams. Jiems reikia tos vieningos pagalbos, kad jie galėtų jaustis komfortiškai, turėtų garantuotą užnugarį ir galėtų susitelkti į savo rezultatą.

Kaip žinia automobilių sportas nėra iš tų paprasčiausių sporto šakų ir čia yra svarbus ne tik meistriškumas ar atsidavimas, bet ne ką mažiau reikšminga yra ir finansinė dalis. Tokios ambicingos ir gausios komandos suburti nebūtume galėję be stiprių partnerių, todėl džiaugiamės, kad prie mūsų prisijungė „7bet“. Jie suteikė galimybę mums ir mūsų jauniesiems sportininkams startuoti čempionatuose ir kelti Lietuvos automobilių sporto kovinę dvasią. Juk automobilių sportas yra tarsi trikovė, kur reikia kovoti su varžovais, technika ir biudžetais“, – sakė Eugenijus Andrulis.

„7bet Racing by Rally4Fun“ komanda šiemet į ralio bei ralio sprinto varžybas deleguos po tris ekipažus, o Mini ralyje komandos spalvas gins net aštuoni duetai. Dalis jų jau pasirodys ir artėjantį šeštadienį, vasario 11-ą dieną Zarasuose įvyksiančiose „7bet Winter Rally Aukštaitija“ varžybose.

„Zarasuose startuos šeši mūsų ekipažai. Du iš jų– Markas Buteikis su Ugniumi Vainevičiumi ir Mantas Garbuzas su Pauliumi Butavičiumi varžysis ralio sprinto įskaitoje. Tadas Gombrevičius ir Donatas Klimkevičius bei Liudas Šimkus su Giedriumi Kinderiu  orientuojasi į Mini ralį ir čia važiuos dėl praktikos kilometrų ruošiantis savo sezonui. Taip pat turėsime Paulių Novaką su Mykolu Stravinsku, kurie visuomet lenktyniauja praktiškai visur, kur tik gali. Na, o Aurimas Eidžiūnas su Justu Barysu šiemet važiuos A lygoje. Zarasuose jie pirmą kartą išmėgins savo „Ford Fiesta N5“ automobilį“, – sakė „7bet Racing by Rally4Fun“ komandos vadovas Eugenijus Andrulis.

Back to top button