Naujienos

Acura TLX prototipas taps europietišku Honda Accord?

Honda koncernui priklausantis automobilių gamintojas Acura, šiuo metu vykstančioje Detroito automobilių parodoje pristatė labai įdomų prototipą, kuris jau kitąmet pateks į serijinę gamybą.

TLX vardu pakrikštytas modelis pakeis iki šiol nelabai populiarius produktus, kurie iš esmės buvo šiek tiek patobulinti Honda markės produktai.

Pasak kompanijos atstovų, naujasis modelis beveik neturi nieko bendro su senesniais modeliais. Nors TLX naudoja šiek tiek modifikuotą Acura TL modelio platformą, tačiau važiuoklės komponentai ir kitos smulkios detalės buvo sukurtos specialiai šiam sedanui.

408554729576192400

Kitąmet prekyboje pasirodysiantis modelis bus siūlomas su dviem benzininiais varikliais. Baziniai modeliai bus komplektuojami su keturių cilindrų, 2.4 litro benzininiu motoru, kuris bus suporuotas su aštuonių bėgių dvigubos sankabos pavarų dėžę. Tuo tarpu brangesnė versija turės 6 cilindrų benzininį motorą, kuris bus suporuotas su devynių bėgių automatine pavarų dėže. Galia bus perduodama į priekinius arba į keturis varomuosius ratus.

Vis dėlto įdomiausia yra tai, kad kitąmet prekyboje pasirodysiantis Acura TLX gali tapti europietišku Honda Accord. Honda koncerno vadovas Takanobu Ito prasitarė, kad kompanija šiuo metu intensyviai dirba ties visiškai nauju modeliu, kuris bus pristatytas šiais arba kitais metais.

Tačiau juk Honda kompanijos vadovas omenyje gali turėti kitą modelį, o ne TLX ar ne? Gali būti, tačiau yra keletas ženklų, kurie išduoda, kad TLX kitąmet gali pasirodyti ir Europoje.

Šis prototipas yra sukurtas ant Acura TL platformos, tačiau už pastarąjį modelį yra net 96 milimetrais trumpesnis. Dydžiu jis prilygsta Europoje pardavinėjamam Honda Accord. O priekinių varomųjų ratų platforma naudojama ne viename markės modelyje, kuris turi ne tik benzininį, bet ir dyzelinį motorą.

177633163105956314

 

[nqspoll id=”76″]

Panašūs įrašai

Back to top button