Reklama
Naujienos

„Acura“ žengia į elektromobilių rinką su aštriabriauniu SUV

Gerai įsižiūrėkite ir įsiminkite – „Acura“ galiausiai ryžosi žengti į elektromobilių segmentą, kuriame tikimasi atsikovoti prarastas pozicijas bei tuo pačiu pademonstruoti, jog „Acura“ nėra tik čiut-čiut brangesni „Honda“ analogai.

„Acura“, tiesą sakant, šiandien paskelbė dvi naujienas. Viena iš jų – „ZDX“ modelio vardo prisikėlimas. Jis bus naudojamas 2024 metais rinkoje pasirodysiančiam elektriniam SUV modeliui. Tuo tarpu antroji naujiena – štai ši. „Acura Precision EV“ koncepcija, kuri yra tiesioginė užuomina į tai, kaip atrodys 2024 metais pasirodysiantis „Acura ZDX“.

Pirmasis ir ilgai lauktas „Acura“ elektromobilis bus unikalus. Pirmiausiai – jis neturės nieko bendro su „Honda“ automobiliais, mat „Acura“ naudos „General Motors“ inžinierių sukurtą platformą, kurią amerikiečiai jau spėjo panaudoti keliuose savo gaminiuose.

Nors ši partnerystė jums gali nepatikti, tačiau „Ultium“ vardu pavadinta platforma iškart suteiks „Acura“ prieigą prie pažangiausių įkrovimo, baterijos būklės stebėjimo ir aušinimo technologijų, kurias sukurti savo jėgomis prireiktų tikrai ne vienerių metų. Be to, eilė skirtingų „General Motors“ elektromobilių, naudojančių šią platformą, pasižymi pakankamai konkurencingomis kainos.

Acura Precision EV Concept

Tad koks tąsai būsimas „Acura“ SUV? Bendrovės dizaineriai akivaizdžiai turi silpnybę aštrioms briaunoms, kurios puikiai dera su glotniomis kėbulo linijomis. „Acura“ pabrėžia, jog šios neįprastos smailėjančios formos atsirado semiantis įkvėpimo iš klasikinių itališkų laivų.
Kitas neįprastas sprendimas – rūko žibintai, pagaminti kaip šviečiančių elementų sklaida.

Interjere dominuoja minimalizmas ir geometrinės formos. Salone sumontuoti du permatomi ekranai, o įjungus autopilotą į priekinį skydelį įsitraukia labiau vairą primenantis drugelio formos vairas.

GALERIJA

Rodyti daugiau
Back to top button