Adrijus : „Automobilių mano gyvenime būta daug“

Tai bus ne pirmas kartas, kai aprašome Lietuvoje gimusio, tačiau užsienyje gyvenančio automano automobilį. Šį kartą norime jus supažindinti su Adrijum ir jo dabartiniu automobiliu – „Volkswagen Golf“.

„Golfas“ nėra pirmas ar antras Adrijaus automobilis. Pirmąjį automobilį jis įsigijo būdamas dar šešiolikos metų. Tada jo širdį džiugino 1988 metais pagamintas „Opel Kadett“. Kaip ir kiekvienam jaunuoliui, taip ir Adrijui važinėti su automobiliu drąsos netrūko.

DSC_1496s

Vos tik pradėjęs pasakoti apie savo automobilių istoriją, Adrijus priduria, kad per pakankamai trumpą gyvenimą, automobilių būta daug. Iki šiol Adrijus turėjo maždaug penkis ar šešis automobilius.

Pirmasis automobilis, kuriuo teko patirti pirmąją avariją buvo „Astra GSI“. Praėjus vos keturioms dienoms po įsigijimo, Adrijus posūkyje nuslydo ir … vėliau teko keisti du ratlankius, vairo traukę, šakę, galinį tiltą.

DSC_1522s

Pasikeitus aplinkybėms, Adrijus išvyko į D.Britaniją, kurioje pradėjo naują gyvenimo etapą. Nors teko gyventi svetimoje šalyje, tačiau tai netrukdė svajoti apie automobilius. Vien būdamas D.Britanijoje, Adrijus pakeitė du automobilius. Gyvenimas Britanijoje prasidėjo su „Passat’u“, įpusėjo su „Impreza Turbo“.

Kadangi atstumas iki darbo yra nemažas, teko „Impreza“ iškeisti į ką nors racionalaus. Pats racionaliausias pirkinys, koks tik gali būti – „Volkswagen Golf“.

DSC_1441s

Vos tik įsigijęs automobilį, Adrijus jau turėjo planą chuliganą. Šiek tiek „dropo“, ratai su palangėmis ir dar keletas niekučių, kurie paįvairina vaizdą.

Kadangi tai yra kasdieninis automobilis, Adrijus su modifikacijomis nepersistengė, tačiau ateityje norėtų sumontuoti „R32“ galinį bamperį, „GTI“ slenkščius ir spoilerį.

Nuotraukų autorius – Mantas Gelbūda

Panašūs įrašai

Back to top button