SportasŽiedas

Ajovoje – geriausia D.Malūko kvalifikacija „IndyCar“ sezone

Šeštadienį Ajovoje (JAV) vyko 11-osios „IndyCar“ sezono lenktynės – „Hy-Vee Homefront 250 presented by Instacart“.

Jas 12-as baigė Čikagos lietuvis Deividas Malūkas. Lietuvis startavo iš 9-os vietos, demonstravo gerą greitį ir buvo pakilęs iki 5-os vietos. Visgi, po sustojimo D.Malūko tempas nebebuvo toks geras.

Antrąjį sustojimą jis atliko būdamas 8-as, vėliau stojo dar 2 kartus ir ilgą laiką važiavo 12-as.

„Finišavome 12-i, nors turėjome 9-ą starto poziciją. Apmaudu, kad viskas taip susiklostė, nes tikrai turėjome greitą bolidą. Kol kas negaliu paaiškinti, kas nutiko vėlyvesnėje lenktynių stadijoje. Su pirmu padangų komplektu viskas klostėsi gerai, bet vėliau pradėjome ristis rikiuote žemyn. Reikės susėsti su kitais komandos nariais ir išsiaiškinti, kas nutiko. Manau, kad tai, ko išmokome šiandien, padės rytojaus lenktynėse, kur turėsime gerokai aukštesnę – trečią – starto poziciją“, – sakė D.Malūkas.

Lenktynes laimėjo 129 ratus iš 250 lyderiavęs amerikietis Josefas Newgardenas. Antras atvažiavo Scottas McLaughlinas iš Naujosios Zelandijos, trečias – meksikietis Pato O‘Wardas. 119 ratų lyderiavęs australas Willas Poweris liko 5-as.

Ispanas Alexas Palou šeštadienį buvo 8-as, bet su 442 taškais toliau tvirtai pirmauja čempionate. Už jo rikiuojasi J.Newgardenas (344) bei Scottas Dixonas (328) iš Naujosios Zelandijos, šeštadienį finišavęs 6-as. D.Malūkas turi 152 tšk. ir yra 18-as.


Panašūs įrašai

Back to top button