Naujienos

„Alfa Romeo Spider“ : Šiek tiek daugiau naujų detalių

Kol „Fiat“ koncerno vadovas tempia visą kompaniją iš dugno, „Alfa Romeo“ kartu su „Mazda“ inžinieriais intensyviai dirba ties visiškai nauju „Spider“ modeliu.

2015 metais prekyboje pasirodysiantis modelis bus sukurtas ant tos pačios platformos kaip ir „Mazda MX-5“. Abudu gamintojai norėdami sumažinti kūrimo kaštus, bendromis jėgomis sukūrė naują klasikinę komponuotę turinčią platformą, kurios pagrindu bus gaminami „Alfa Romeo Spider“ ir anksčiau paminėtas „Mazda“ kabrioletas.

alfa_romeo_2uettottanta_5

Šiandien į paviršių iškilo keletas naujų detalių apie būsimą „Alfa Romeo Spider“. Neoficialūs šaltiniai teigia, jog naujasis kabrioletas svers maždaug tūkstantį kilogramų ir bus komplektuojamas su keliais „TwinAir“ benzininiais varikliais. Kadangi „Mazda“ inžinieriai yra apsėsti svorio mėtimo programos, tokiu pačiu keliu eina ir „Alfa Romeo“ specialistai.

alfa_romeo_2uettottanta_6

Visi baziniai modeliai bus aprūpinti 1.4 litro benzininiu agregatu išvystančiu 170 arklio galių. Šie varikliai jau kuris laikas yra montuojamas į „MiTo“ ir „Giulietta“ hečbekus. Jeigu automobilis iš tikro svers apie vieną toną, galios ir svorio santykis bus tikrai nuostabus.

alfa_romeo_2uettottanta_3

Variklių gamoje taip pat bus žvitrusis 1.75 litro benzininis motoras išvystantis 235 arklio galias. Nežinome ar šis variklis bus montuojamas į pačią galingiausią „Spider“ modifikaciją, nes „Alfa Romeo“ ne kartą pranešė, jog planuose yra ekstremali „GTA“ versija.

Mus labiausiai neramina mintis, jog „Alfa Romeo“ neužsimena apie mechaninę pavarų dėžę. Iki šiol pasirodę pranešimai teigdavo, jog automobilis bus aprūpintas „Alfa Romeo TCT“ – dvigubos sankabos pavarų dėže.

Back to top button