ĮvairenybėsVideo

„Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio“ iš visų SUV tipo automobilių skleidžia geriausias melodijas

Žmonės, kurie negali gyventi be sportiškų, visureigiškų formų automobilių, anksčiau ar vėliau pradeda galvoti apie modelį, kuris galėtų ankstyvą rytą pažadinti užknisantį kaimyną, sukelti šypseną ir duoti ženklą namie esančiai antrajai pusei, jog Jūs jau sugrįžtate.

Šias savybes turinčių SUV automobilių netrūksta: „Porsche Macan“, „BMW X5M“, „Maserati Levante Trofeo“, „Mercedes Benz GLC 63 AMG S“ ir žinoma – „Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio“.

Automobilis, kuris labai dažnai sulaukia nepelnytos kritikos, bet tuo pačiu yra labai mylimas ir gerbiamas didžiulės automobilių entuziastų bendruomenės.

Alfa Romeo Stelvio (3)

Sukurtas ant tos pačios platformos kaip ir „Giulia“ sedanas, didesnę kėbulo prošvaisą ir sėdėseną turintis „Stelvio Quadrifoglio“ taip pat turi tą patį – „Ferrari“ inžinierių sukurtą V6 variklį, kuris išvysto 510 arklio galių.

Keturių varančiųjų ratų pavarą turintis šeimomobilis iki 100 km/val. gali įsibėgėti per mažiau nei 4 sekundes arba greičiau negu Jūs pasakytumėte – „Žinai ką, aš šiandien nespėjau išgerti kavos“.

Niekas neabejoja šio automobilio dinaminėmis savybėmis. Niekas neturėtų abejoti ir puikiu išmetimo sistemos skleidžiamu garsu – pasiklausykite!

VIDEO

Back to top button