Renginiai

Alytuje įvyko išskirtinių automobilių paroda

Šiemet automobilių entuziastai negali skųstis jiems skirtų renginių skaičiumi. Beveik kiekvieną savaitgalį, skirtinguose Lietuvos kampuose įvyksta bent po vieną automanams skirtą renginį. 

Įprastai, automobilių entuziastams skirti renginiai vyksta Vilniuje, Kaune, retkarčiais Klaipėdoje. Visgi, po truputį automobilių entuziastai pradeda krutėti ir mažesniuose miestuose, kuriuose ne visuomet yra įdomesnės veiklos.

Nuotrauka (37)

Praėjusį savaitgalį, Alytuje, įvyko išskirtinių automobilių paroda „Swanky Cars“. Žaismingu pavadinimu pavadintos parodos organizatoriai nusprendė į Alytų pakviesti įdomių, modifikuotų automobilių vairuotojus.

Pirmą kartą organizuojamoje parodoje užsiregistravo nemažas būrys entuziastų, kurie išreiškė norą atvykti į Alytų ir tokiu būdu prisidėti prie pirmuosius žingsnius dedančio renginio.

Nuotrauka (50)

Automobilių parkas kaip niekada buvo spalvingas. Nors didžiąją daugumą sudarė Vokietijoje sukurta technika, tačiau tarp jų įsispraudė ne kiekvieną dieną gatvėje sutinkami „Fiat 126“, „Ford Capri“ ar trečios kartos „Honda Prelude“.

GALERIJA (RO PICTURES)

Back to top button