DakarRalisSportas

Antanas Juknevičius laisvadienį Dakare susitiko su Nasser‘u Al-Attiyah

2023-ųjų Dakaras pasiekė pusiaukelę, o kartu su ja atėjo ir išsvajota poilsio diena. Jos metu Dakaro karavaną į kiekvieną greičio ruožą lydintis Antanas Juknevičius nesėdėjo rankų sudėjęs. Jis nuvyko į Rijade įsikūrusį bivaką, kadaplankytų jame įsikūrusius draugus ir senus bičiulius. Vienas jų – keturiskart Dakaro ralio čempionas ir šiuo metu automobilių klasės absoliučioje įskaitoje pirmaujantis katarietis Nasser‘as Al-Attiyah.

„Girdėjau, kad pirmauji absoliučioje automobilių įskaitoje!“, – sveikindamasis su Nasser‘ui Al-Attiyah ištarė A. Juknevičius.

Taip linksmai vyrai pradėjo pokalbį apie šių metų A. Juknevičiaus rolę Dakare, jo atsiradimą pačiame įvykių epicentre ir karščiausių naujienų siuntimą realiu laiku į Lietuvą bei tai, kaip Dakaro pusiaukelę iš savo perspektyvos vertina pats Nasser‘o Al-Attiyah.

Galiausiai pokalbį ir trumpą susitikimą vainikavo išskirtinė akimirka. Nasser‘as Al-Attiyah perdavė palaikymą Lietuvai ir Ukrainai – ant Lietuvos istorinės vėliavos su Vyčiu ir valstybinės Ukrainos vėliavos jis paliko savo autografą. 

Daugiau – žemiau esančiame vaizdo reportaže.

Back to top button