Naujienos

Antroji serija išlaikys klasikinę komponuotę

„BMW“ markės gerbėjams artėjantys metai bus labai geri. Išvysime daugybę naujų ir atnaujintų modelių, kurie turėtų sugundyti nemažą kiekį žmonių įsigyti būtent „BMW“.

Kompanija teigia, jog 2014 metais pasirodys viena svarbiausių modelių serijų. Iš nuotraukų turbūt supratote, jog tai bus 2 serijos kupė ir kabrioletas. Mažesni, kompaktiškesni, bet ne ką mažiau sportiškesni modeliai negu 4 serijos analogai bus pristatyti vienu metu.

BMW_2 (8)

Dinamišku siekiantys priblokšti modeliai siekia išsiskirti nuo įprastų 1 serijos modelių. Didžiausias skirtumas bus tas, jog 2 serija išlaikys senąsias „BMW“ tradicijas. 2 serijos modeliai bus varomi tik galiniais ratais, tačiau už papildomą sumą pinigų bus galima sumontuoti ir keturių varomųjų ratų sistemą. Tuo tarpu 1 serijos modeliai ateityje sulauks priekiniais ratais varomos platformos.

Kitais metais debiutuosianti modelių serija bus siūloma su naujos kartos varikliais. Po kapotu kompanija montuos trijų ir keturių cilindrų benzininius ir dyzelinius agregatus. Taip pat išvysime ir M divizijos ruoštus modelius, kurie bus aprūpinti keturių arba šešių cilindrų agregatais.

Tačiau tai dar ne viskas. 2015 metais turėtume sulaukti ir kompaktiško kabrioleto, kuris sieks nuo karaliaus sosto nuversti „Mazda MX-5″.

Back to top button