DriftasSportas

„Arena Motor Show: metas Europai parodyti ką gali lietuviai

Trečius metus iš eilės Kauno „Žalgirio“ areną užpildys automobilių sporto entuziastai – balandžio 12-tą dieną čia nuaidės „Arena Motor Show 2015“. Geriausiai žinomas dėl vienintelio Europoje kasmet vykstančio vidaus šonaslydžio pasirodymo, šiemet renginys žada augti ir kiek keisti savo koncepciją.

„Šie metai Lietuvos driftui yra ribiniai – po nuoseklaus darbo su sportininkais ir renginių organizatoriais, mes galime drąsiai teigti, jog esame pasiruošę priimti užsienio svečius ir jiems parodyti, jog esame netik krepšinio šalis“, – situaciją pristatė vienas renginio organizatorių Antanas Kyguolis. „Patobulėję dalyviai, jų technika, itin greitos„Autoplius“ Lietuvos drifto čempionato trasos jau byloja apie laukiantį itin stiprų sezoną, tad „Arena Motor Show“ taps tarsi kelrodžiu užsienio pilotams, indikuojantis ko jie gali tikėtis iš mūsų“.

Varžybų akimirka

„Lietuva prieš Europą“ – būtent tokiu principu vyks „Arena Motor Show“. Aštuonių šalies drifto asų rinktinė pasitiks aštuonis, itin stiprius kviestinius svečius iš Europos ir, suporuoti burtų pagalba „LT vs. EU“ principu, „Žalgirio“ arenos svečiams demonstruos aukščiausio lygio kovas netik dėl viliojančio, net 4 000 eurų prizinio fondo, bet ir dėl šalies garbės.

Kartu su Lietuvos drifto rinktine į areną pademonstruoti geriausių lietuviškų autosporto „produktų“ bus pakviesti ir šalies konstruktoriai. Nuo aerodinamikos elementais apkarstytų žiedinių lenktynių bolidų iki bekelės monstrų, nuo ralio greičiausiųjų iki Lietuvos vardą pastoviai garsinančių inžinerijos stebuklų. Dalis šių „Marijos žemėje“ gimusių kūrinių bus netik eksponuojami visų susidomėjusiųjų smalsumui patenkinti, tačiau kartu su savo pilotais išriedės ir ant arenos betono.

PUZ Drift TEAM - praeitų metų nugalėtojai jau kraunasi lagaminus į Kauną

„Lietuva ilgus metus demonstravo, jog gali būti lyderiais techninėse sporto šakose – taip buvo sovietmečiu, tai atgimsta ir dabar. „Arena Motor Show“ metu norime parodyti, jog tautiečiai tikrai gali sukurti, bei, be abejo, pilotuoti įvairiausią techniką, niekuo nenusileisdami užsienio svečiams. Tokių pavyzdžių turime ne vieną, tad laikas jiems išvysti dienos šviesą“, – renginio koncepcijos detalėmis dalinosi gerai žinomas senosios šonaslydžio kartos atstovas Darius Balys.

„Drift-Allstars“, bei kitus šonaslydžio renginius organizuojanti komanda kol kas neatskleidžia visų renginio detalių, tačiau minėtieji pasirodymai yra tik dalis to, kas ruošiama visiems tikintiems Lietuvos autosportu balandžio 12-ąją.

Metų autosporto fiestoje laukiami ir Lietuvos ralio meistrų pasirodymai Nuotrauka - Matulaitis.LT

Panašūs įrašai

Back to top button