• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Turkijoje sekmadienį baigėsi 17-asis pasaulio motokroso čempionato sezono etapas. Elitinėje – „MXGP“ – klasėje dalyvavo lietuvis Arminas Jasikonis su „Husqvarna“ motociklu.
Šis etapas lietuviui nebuvo sėkmingas. Pirmąsias lenktynes jis baigė 10-as, o antrąsias – 13-as. Dvi pergales iškovojo olandas Jeffrey Herlingsas („KTM“). Pirmose lenktynėse žibėjo A.Jasikonio komandos draugas latvis Paulis Jonasas, užėmęs antrą vietą. Trečias tąkart buvo olandas Glennas Coldenhoffas („KTM“). Antrose lenktynėse J.Herlingsas aplenkė G.Coldenhoffą ir slovėną Timą Gajserį („Honda“), o P.Jonasas liko 5-as.

Bendroje pasaulio čempionato įskaitoje A.Jasikonis su 416 tšk. nukrito į 7-ą vietą. Jį aplenkė P.Jonasas (428). Čempiono titulą jau seniai užsitikrino T.Gajseris (744). Už jo rikiuojasi šveicaras Jeremy Seeweris („Yamaha“, 542) bei prancūzas Gautier Paulinas („Yamaha“, 499).
Pasaulio čempionatas baigsis artimiausią sekmadienį – rugsėjo 15-ą dieną. 18-asis etapas bus surengtas Kinijoje.