Sportas

Arminas Jasikonis tapo „Millionaire GasGas Racing“ komandos nariu

Geriausias Lietuvos motokrosininkas Arminas Jasikonis sukirto rankomis su „Millionaire GasGas Racing“ komanda.

„Esame laimingi, galėdami pranešti apie susitarimą su pajėgiu Lietuvos lenktynininku Arminu Jasikoniu. Ankstesniuose sezonuose jis atstovavo rimtoms MXGP komandoms, o dabar jungiasi prie mūsų projekto. Arminas dalyvaus pasaulio čempionato MXGP klasėje ir startuos nuo Sardinijos GP etapo. Taip pat jis dalyvaus Italijos MX1 čempionate. Sveikas atvykęs į šeimą“, – rašoma „Millionaire GasGas Racing“ komandos pranešime.

A.Jasikonis pernai atstovavo „Gebben Van Venrooy Yamaha Racing“, bet vis dar jautė ankstesnės traumos pasekmes ir negalėjo pademonstruoti norimų rezultatų. Praėjusiame sezone A.Jasikonis dalyvavo vos keletoje pasaulio motokroso čempionato etapų ir dar birželio pradžioje pranešė, jog neribotam laikui traukiasi iš planetos pirmenybių.

Naujajame sezone lietuvis jau važiuos ne su „Yamaha“, o su „GasGas“ motociklu. Dar neseniai atrodė, kad A.Jasikonis šiame sezone važiuos kaip privatus lenktynininkas ir startuos tik kai kuriuose pasaulio čempionato etapuose.

Pasaulio čempionato sezonas prasidės kovo 12 d. lenktynėmis Argentinoje. Tuo tarpu kovo 26 d. antrasis etapas vyks Italijoje. Ten prie čempionato prisijungs ir A.Jasikonis.

Lietuvis šiurpią avariją patyrė 2020 m. rugsėjį, kai jis pasaulio čempionato etape – Lombardijos GP – krito nuo motociklo ir prarado sąmonę. Tada lietuvis buvo išneštas iš trasos ir nuskraidintas į ligoninę. Ten jam sukelta dirbtinė koma. Praėjus 9 mėnesiams po avarijos A.Jasikonis sugrįžo į pasaulio čempionatą. 2021 m. sezone jis turėjo keletą neblogų rezultatų – tris kartus pateko į dešimtuką.

Back to top button