„Febi Auto Show Šiauliai 2022“ automobilių parodoje – galimybė laimėti „Iron Wolf Parts“ ratlankių komplektą

Balandžio mėnesio pradžia kiekvienam automobilistui asocijuojasi su džiaugsmą keliančia veikla. Kol didžiausi pasaulio šmaikštuoliai naudojasi balandžio 1-osios proga, savo automobiliui nuolatinį dėmesį rodantys benzingalviai džiaugiasi galėdami ištraukti vasarines padangas bei grožybių sezonui skirtus ratlankius.

„Įsibėgėjęs balandžio mėnuo leidžia pamatyti ne tik atbundančią gamtą, bet ir suaktyvėjusius automanus gatvėse“, – kasmetine tradicija džiaugiasi vienas iš „Febi Auto Show Šiauliai“ organizatorių Egidijus Levedauskas.

„Daugumai entuziastų – tai yra laikas, kai automobiliai gali dėvėti šiltajam sezonui skirtas padangas. Dažniausiai su jomis keičiami ir ratlankiai, kurie kardinaliai pakeičia automobilio išvaizdą“, – priduria jis.

„Febi Auto Show Biržai“ parodoje – išskirtinių automobilių būrys

(nuotr. Mingailė Bagdonaitė photography)

Modifikuotų automobilių parodos dalyviams – „Iron Wolf Parts“ dovana

Automobiliams skirti ratlankiai – vienas svarbiausių atributų bet kuriam automobiliui, o ką jau kalbėti apie modifikuotą. Išvaizdūs, dėmesį traukiantys ratlankiai yra neatsiejama kiekvieno stilingo, restauruoto ar net naujutėlio automobilio dalis, todėl nereikėtų stebėtis, jog kasmet vykstančioje „Febi Auto Show“ parodoje vyksta nuožmi puošniausių, rečiausių ar daugiausiai „Instagram“ širdelių sulaukiančių ratlankių varžybos.

„Febi Auto Show“ organizatoriai atsižvelgdami į stilingų ratlankių svarbą, šiemet įvyksiančios parodos dalyviui įteiks neeilinę dovaną – naujutėlį ratlankių komplektą. Jį įteiks nemažą įvairių stilių ratlankių kolekciją siūlanti „Iron Wolf Parts“.

Artėjančioje „Febi Auto Show Šiauliai 2022“ automobilių parodoje – galimybė laimėti „Iron Wolf Parts“ ratlankių komplektą

Lietuviško ratlankių prekės ženklo įkūrėjas Andrius Tomašauskas teigia, jog sprendimas įteikti tokią dovaną buvo pagrįstas.

„Žinant kokia nedidelė yra Lietuva, galima tik pasidžiaugti, jog turime vis daugiau kokybiškų renginių, kurie sugeba pritraukti tokį kiekį žiūrovų ir dalyvių. Jeigu prieš 6-8 metus užtekdavo parodyti automobilį su dropu, tai šiai dienai orinė pakaba ir išskirtiniai ratlankiai nieko nebestebina. Tai tik parodo kaip aukštai yra iškelta dalyvių kartelė“, – priduria Andrius Tomašauskas.

Artėjančioje „Febi Auto Show Šiauliai 2022“ automobilių parodoje – galimybė laimėti „Iron Wolf Parts“ ratlankių komplektą

Modifikuotų automobilių paroda šiemet įvyks Šiauliuose

Renginio organizatoriai neslepia, jog kiekvieną kartą organizuojant tokio pobūdžio renginį, jiems visuomet norisi dalyvius ir žiūrovus nustebinti renginiui skirta vieta bei užtikrinti, jog renginys leistų kiekvienam automanui pasijusti, lyg būtų namuose.

Šiemet „Febi Auto Show“ įvyks išskirtinai didžiulėje erdvėje. Milžiniška modifikuotų automobilių ekspozicija bus demonstruojama Šiaulių Arenoje bei jos prieigose. Tai reiškia, jog dalyvių ir žiūrovų lauks net 5000 m² erdvė, skirta tik automobiliams bei su jais susijusiomis pramogomis.

„Febi Auto Show Biržai“ parodoje – išskirtinių automobilių būrys

(nuotr. Mingailė Bagdonaitė photography)

Rugpjūčio 6-ą dieną įvyksiančio renginio programa šiuo metu slepiama po devyniais užraktais, tačiau modifikuotų automobilių parodos organizatoriai tikina, jog šiemet įvyksiančio renginio programa neleis nuobodžiauti nei dalyviui, nei žiūrovui, o rėmėjų prizai pradžiugins didelį būrį laimingųjų.

Laikantis ilgamečių tradicijų, siekiant tapti „Febi Auto Show“ svečiu, iš pradžių reikės užpildyti dalyvio paraišką ir tikėtis, jog į modifikuotų automobilių parodą pretenduojantis ratuotis praeis kruopščią dalyvių atranką, tačiau dalyvių registracijos pradžia – netolimoje ateityje. Taip pat verta pažymėti, jog organizatoriai nesiruošia apmokestini nei pačių dalyvių, nei žiūrovų. Renginys bus nemokamas visiems.

Panašūs įrašai

Back to top button