Artėjantį savaitgalį Klaipėda taps stilingų automobilių traukos centru

Saulėtas ir šiltas savaitgalio vakaras daugeliui automobilistų asocijuojasi su bičiulių kompanija, su kuria laisvalaikis leidžiamas nuosavų automobilių apsuptyje. Nors tokį pomėgį turinčių benzingalvių tikrai netrūksta, tačiau savaitgalį įvyksiantis „Stance Evening“ kvies atskiromis grupelėmis besibūriuojančius automanus atvykti į vieną, didelį susitikimą. 

Žada kitokio formato renginį

Iki šiol surengti „Stance Evening“ vardu pakrikštyti renginiai didžiausią dėmesį suteikdavo į galimybę pademonstruoti savo automobilį  ir tuo pačiu su juo sudalyvauti keliose smagiose atrakcijose. Vis dėlto, organizatoriai pažymi, jog šiemet įvyksiantis „Stance Evening“ buvo planuojamas vadovaujantis kitokiu formatu.

„Pirmieji du renginiai buvo su įvairiomis rungtimis ir praktiškai vienoje vietoje, o dabar, iš dalies, jame panaudosime „Night Ride“ formato elementų“, – sako „Stance Evening“ sumanytojai. 

Modifikuotas Lexus IS
Stance Evening #2 (nuotr. Adomas Blekaitis)

Leis aplankyti vietas, kuriose automobilistų dar nebuvo

Kiekviename mieste galima rasti bent keletą stovėjimo aikštelių, kuriose galėtų įsikurti mažesnė ar didesnė benzingalvių kompanija. Vis dėlto, „Stance Evening“ organizatoriams to neužteko. Vietoje to, organizatoriai sudarė kelių, bet elementarių reikalavimų sąrašą, kuriuo vadovaudamiesi ieškojo vaizdingų vietų, kuriose kiekvienas automobilis atrodytų it būtų atsiradęs priešais profesionalaus fotografo objektyvą. Tačiau tai dar ne viskas. 

Organizatoriai pabrėžia, jog dalyviams paruoštas maršrutas buvo suplanuotas taip, jog jį galėtų įveikti net ir arčiausiai asfalto prigludęs automobilis. Visgi, kad ir kaip smulkmeniškai šis reikalavimas gali atrodyti, tačiau tai nuramins tuos, kas anksčiau yra susidūręs su jų automobilių nepalankiu maršrutu. Visgi, tokios kelionės pasekmės būna ganėtinai skaudžios – su subraižytu priekiniu buferiu ar netgi ratlankiu.  

BMW automobilių pora
Stance Evening #2 (nuotr. Adomas Blekaitis)

Renginio kulminacija – apdovanojimų ceremonija

Įveikę organizatorių suplanuotą maršrutą, aplankę vaizdingiausias „Stance Evening“ organizatorių surastas vietas, šeštadienio vakarą užbaigs apdovanojimų ceremonija. Jos metu bus siekiama apdovanoti gražiausių renginio automobilių savininkus ir tokiu būdu įvertinti jų triūsą.

„Apdovanosime 5 gražiausių automobilių savininkus. Juos padės išrinkti mūsų pagrindinis renginio rėmėjas – ARC Padangos. Būtent todėl jiems ir suteiksime šį malonumą“, – priduria organizatoriai. 

Retai sutinkamas Honda S2000
Stance Evening #2 (nuotr. Adomas Blekaitis)

Įžanga prieš didįjį festivalį

Jau ištisą dešimtmetį Klaipėdoje ir jos apylinkėse įvairius, automobilistams skirtus, renginius organizuojanti komanda neslepia, jog „Stance Evening“ yra tarsi tarpinė stotelė link pačio svarbiausio įvykio – „Insane Performance Motor BBQ“.

Ištisus metus šią šventę planavusi organizatorių komanda tikisi, jog „Stance Evening“ taps malonia įžanga į tai, ko galima tikėtis birželio 23-25 dienomis įvyksiančiame festivalyje. Nors „Stance Evening“ truks tik vieną šeštadienio vakarą, tačiau jame vyrausianti atmosfera bus perkelta į ištisą savaitgalį truksiančią benzingalvišką fiestą. 

Daugiau informacijos – čia.

Panašūs įrašai

Back to top button