DriftasSportasStraipsniai

Arūnas Gibieža : „Mėgstu save išbandyti kitose sporto šakose“

Europos čempionas motoakrobatas Arūnas Gibieža arba Aras save mėgsta išbandyti ir kitose sporto šakose, pavyzdžiui, automobilių drifto varžybose. Vasario 28-ąją Kaune, Kačerginės Nemuno žiede vykusiame „Drift Winter Challenge 2016“ pirmojo etapo renginyje „Red Bull“ atletas atsistojo ant aukščiausios pakylos.

Po treniruočių su motociklu Aras dažnai iškeičia jo vairą į automobilio. Ir visuomet nustebina savo sugebėjimais! Daugelis net negali patikėti, kad tai – tas pats Aras, garsėjantis motociklų fronte.

„Ar tai tikrai jis? Juk ir motociklo, ir automobilio čempionu būti neįmanoma“, – šnabždasi žmonės. Visgi Aras teigia, kad viskas yra įmanoma, kai įdedi daug nori ir darbo. Aišku, nepamaišo ir talentas valdyti motorus!

Arūnas Gibieža
Arūnas Gibieža

Iš viso sekmadienį „Drift Winter Challenge 2016“ variklio galios neribojančioje „open“ klasėje dalyvavo 18 vairuotojų. Aras, vairavęs standartinį „BMW 328“, triskart grūmėsi su galingais „Nissan“, o stabilumas bei profesionalumas jį išvedė į tolimesnius etapus. Tuomet laukė „Nissan 350 Z“, TOP 8 Aras susitiko su „Nissan 200 SX“, TOP 4 – su „BMW 325 TURBO“, o finale – vėl su su „Nissan 200 SX“.

Drifto varžybose sportininkai visuomet startuoja dviese, o besivejantis turi atkartoti tolstančio trajektoriją. Arui pavyko gerai priartėti ir būti visai šalia kito bolido, o kai apsikeisdavo vietomis, ženkliai nutoldavo nuo varžovo. Visa tai, priminsime, su standartiniu automobiliu, o tai įrodo, kad rezultatas priklauso visai ne nuo komplektacijos.

Aras sako, kad automobilį valdyti lengviau, nei motociklą. Šiuo metu atletas ruošiasi ateinančiam sezonui ir laukia, kol galės savo triukus demonstruoti geriausiuose pasaulio renginiuose.

Back to top button