Aston Martin automobilių personalizavimo programa

Ženevos automobilių parodoje Aston Martin savo stende pristatys 8 automobilius. Parodos lankytojai galės išvysti V12 Zagato ir V8 Vantage S. Tačiau didžiausia naujiena ko gero bus ne automobiliai, tačiau nauja automobilių personalizavimo sistema.

Per pastaruosius metus aukščiausios klasės automobilius gaminančios kompanijos vis daugiau dėmesio skiria turtingų klientų poreikių tenkinimui. Gamintojai analizuoja rinką ir mato kaip išpopuliarėjo super automobilių tiuningo kompanijos. Todėl patys imasi pasiimti šiuos pirkėjų leidžiamus pinigus.

Aston Martin buvo viena iš nedaugelio, kurie labai mažai laiko skyrė automobilių personalizavimui. Nuo 2013 metų situacija smarkiais pasikeis. Aston Martin klientai galės smarkiai keisti automobilių išvaizdą dar jam ne išvažiavus iš gamyklos. Dabar jie galės varijuoti spalvomis, diek salono tiek atskirų dalių medžiagomis. Ir tai nebus tiesiog standartiniai paketai. Klientai galės užsakyti įvairius medžiagų raštus, papildomus aksesuarus, kaip firminius krepšius ar dviračius. Tai ir bus didžiausia Aston Martin naujiena Ženevos automobilių parodoje.

Panašūs įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button