Naujienos

Atnaujintas 3 serijos „BMW“ bus komplektuojamas su visiškai nauju 6 cilindrų varikliu

3 serijos „BMW“ daugelį metų yra kompaktiškų „Premium“ segmento sedano lyderis. Šis modelis yra ne tik populiariausias savo segmente, bet ir nuolatos patenka į geriausiai parduodamų automobilių dešimtuką. 

Nors 3 serijos „BMW“ automobilių paklausa nemažėja, tačiau vokiečiai jausdami grėsmę iš „Mercedes Benz“ ir „Jaguar“, pastaruosius metus intensyviai plušo prie savo populiariausio modelio, norėdami jam suteikti naujų spalvų.

Po ketverių metų gamybos, automobilių gamintoja „BMW“ oficialiai pristatė atnaujintą 3 serijos modelių šeimą. Pasak „BMW“ kompanijos atstovų, daugiausiai pakeitimų buvo atlikta ne automobilio eksterjere ar interjere. Vokiečiai daugiausiai dėmesio skyrė įvairiems 3 serijos komponentams. Pradedant važiuokle ir baigiant varikliais.

Atnaujinta 3 serijos „BMW“ modelių šeima bus komplektuojama su keturiais benzininiais ir net septyniais dyzeliniais varikliais. Benzininių variklių gamos pajėgumas svyruoja nuo 136 iki 326 arklio galių. Tuo tarpu dyzelinių variklių galia svyruoja nuo 116 iki 313.

P90180565-highRes

Iš visų variklių reikėtų išskirti du. Nuo šiol, į visus 3 serijos modelius bus montuojamas visiškai naujas, 3.0 litrų darbinio tūrio benzininis variklis, kuris išvysto 326 arklio galias ir 450 Nm sukimo momentą. Nuo šiol modeliai su šiuo varikliu bus žymimi „340i“ ir pakeis „335i“.

Naujasis motoras leis 3 serijos sedanui iki 100 km/val. įsibėgėti per 5.1 sekundės ir pasiekti 250 km/val. greitį.

Antrasis variklis, kurį vertėtų paminėti, turėtų patikti tarptautinėms įmonėms. Tai – 1.5 litro, 3 cilindrų benzininis agregatas išvystantis 136 arklio galias ir 220 Nm sukimo momentą. Nors toks variklis nėra pats geriausias pasirinkimas, jeigu esate privatus asmuo, tačiau įmonėms, kurios pirkdamos automobilius atsižvelgia į išmetamųjų dujų emisijas.

P90180572-highRes

Atnaujinta 3 serijos „BMW“ modelių šeima yra įdomi ir dėl dar vieno dalyko. Nuo šiol „xDrive“ – keturių varančiųjų ratų sistema bus komplektuojama su „320i“, „330i“, „340i“, „318d“, „320d“ ir „330d“ modeliais.

Atsinaujinusi 3 serijos „BMW“ modelių šeimyna visuose šios markės prekybos salonuose pasirodys šių metų rudenį.

GALERIJA

Panašūs įrašai

Back to top button