Naujienos

„Audi“ atnaujino mažiausią kompanijos padidinto pravažumo automobilį

Dėl didžiulės konkurencijos ir pirkėjų išpuikimo, beveik kiekvienas modelis būna gaminamas 5 arba 6 metus. Kiekvienas automobilių gamintojas stengiasi savo modelių gamą atnaujinti kuo dažniau, todėl nenuostabu, jog dėl skubėjimo išlenda įvairios klaidos ar gedimai, kuriuos pakęsti turi ne gamintojas, bet pirkėjas.

Skubančių gamintojų tarpe yra ir „VAG“ koncernui priklausanti „Audi“. Prašmatnių automobilių gamintojas šiandien pristatė atnaujintą „Audi Q3“ – kompaktišką padidinto pravažumo automobilį, kurį „Audi“ pristatė vos prieš trejus metus – 2011 metais.

Pakeitimų „Audi“ specialistai atliko nedaug. Vizualiai, atnaujintas „Audi Q3“ atrodo beveik taip pat. Skiriasi tik priekinių žibintų dizainas ir radiatoriaus grotelės. Tuo tarpu sparnai, kapotas ar buferis yra visiškai tokie patys.

Variklių gamoje bus trys benzininiai ir trys dyzeliniai varikliai. Visi varikliai pasižymi 17 procentų sumažėjusia išmetamųjų dujų emisija, didesne galia ir mažesnėmis sąnaudomis. Variklių darbinis tūris svyruos nuo 1,4 iki 2 litrų. Galingumas – nuo 120 iki 220 arklio galių.

Ieškantiems greito, galingo ir dinamiško padidinto pravažumo automobilio, galės pasirinkti „Audi RS Q3“. Ši versija turės 2,5 litro, 5 cilindrų benzininį variklį, kuris išvystys 340 arklio galių ir 450 Nm sukimo momentą. Tai yra 30 arklio galių ir 30 Nm daugiau.

Keturių varančiųjų ratų sistema aprūpintas „Audi RS Q3“ iki 100 km/val. įsibėgės per 4,8 sekundės ir pasieks 250 km/val. maksimalų greitį.

Atnaujintas „Audi Q3“ prekybos salonuose pasirodys kitų metų vasarį ir kainuos nuo 29,600 eurų. „RS3 Q3“ bus galima įsigyti kitų metų pavasarį. Ši versija kainuos nuo 56,600 eurų.

00

Panašūs įrašai

Back to top button