Naujienos

„Audi“ perka vandenilio technologijų patentus

„Audi AG“ iš Kanados vandenilio variklių technologijų bendrovės Ballard Power Systems Inc. perka solidų šios srities patentų portfelį. Be to, visas Volkswagen koncernas pratęsė bendradarbiavimą su šia bendrove iki 2019 metų. Koncerno vadovybė tvirtina, jog kanadiečių įdirbis nebus sukoncentruotas išimtinai Audi, bet bus panaudotas ir kitose koncerno markėse.

Minėtų patentų įsigijimas turėtų suteikti naują vandenilio technologijų proveržį tiek Audi bendrovėje, tiek ir visame Volkswagen koncerne.

Audi vyr. inžinierius ir viso Volkswagen koncerno inžinerinio korpuso koordinatorius prof. dr. Ulrichas Hackenbergas pažymi, kad Audi bendrovė šiuos strategiškai svarbius patentus įgijo viso koncerno labui ir jie bus panaudoti bet kurioje koncernui priklausančioje markėje, kurios rėmuose būtų nuspręsta konstruoti ir gaminti automobilius su vandeniliniais varikliais.

Barnabio mieste (Kanada) įsikūrusi Ballard Power Systems Inc. bendrovė – viena iš vandenilio panaudojimo automobilių kurui mokslinių tyrimų ir konstravimo lyderių. Būtent jai priklauso protonų apykaita pagrįstų membraninių vandenilio akumuliatorių gamybos technologija. Šios bendrovės specialistai intensyviai dirba vandenilinių variklių sąnaudų ir techninių rizikų minimizavimo srityje ir padeda savo klientams – viso pasaulio automobilių gamintojams kurti savus vandenilinius automobilius.

 

Panašūs įrašai

Back to top button