ĮvairenybėsNaujienos

Aukcione parduotas Davidui Beckhamui priklausęs „Lamborghini Gallardo“

Kuomet vienas garsiausių pasaulio futbolininkų atstovavo Madrido „Real“ klubą, jis užsisakė išvaizdų, pilkos spalvos itališką superautomobilį – „Lamborghini Gallardo“. Vis dėlto, sprendžiant iš itin mažos automobilio ridos, britas su šiuo egzotišku ratuočiu važinėjo tik išskirtinėmis progomis.

Apskritai, britas yra vienas iš nedaugelio futbolininkų, kuris nuo pat savo karjeros pradžios neslėpė susidomėjimo įdomiais, galingais, neeiliniais automobiliais. Jis ne vieną kartą pripažino, jog karjeros pradžioje jis savo algą dažniausiai išleisdavo drabužiams, laikrodžiams ir automobiliams.

Ir štai – automobilių aukcione pasirodė vienas iš daugelio Davidui Beckhamui priklausiusių ratuočių. Tai – 2004 metų gamybos „Lamborghini Gallardo“ kupė, kurį britas įsigijo dar tada, kai žaidė Madrido „Real“ komandoje.

Ko gero, skirtingai nei daugelis automobilių entuziastų, Davidas Beckhamas komplektuodamas itališką superautomobilį, didesnį dėmesį skyrė komfortui. Todėl, vietoje mechaninės pavarų dėžės jis savo „Gallardo“ užsisakė su daugelio kritikuota automatine pavarų dėže.

Šiandien įvairiomis veiklomis užsiimantis vyras savo „Lamborghini“ nusprendė parduoti per Jungtinėje Karalystėje itin populiarią automobilių pardavimo platformą „Collecting Cars“. Šioje platformoje pasirodęs automobilio skelbimas netrukus sulaukė išskirtinio dėmesio, mat jis vos per keletą akimirkų buvo parduotas už 110 tūkst. eurų sumą.

Per beveik 20 metų trukusią eksploataciją, „Gallardo“ nuvažiavo tik 4101 mylią, arba 6603 kilometrus, tad, iš dalies, galima sakyti, jog „Lamborghini“ yra praktiškai naujas.

Paskutinis automobilio aptarnavimas buvo atliktas šių metų rugpjūtį, Briuselyje esančioje „Lamborghini“ markės atstovybėje.

Tuomet buvo pakeista variklio alyva, alyvos filtras, uždegimo žvakės, pavarų dėžės alyva ir kitos, smulkesnės detalės.

Panašūs įrašai

Back to top button