ĮvairenybėsNaujienos

Aukciono labirintuose – „Volstryto vilkas“ filme naudotas „Lamborghini“

Jubiliejinis, baltos spalvos „Lamborghini Countach“ yra kone idealus, despotiško Jordano Belforto gyvenimo būdo simbolis. Populiarioje kino juostoje „Volfstryto vilkas“ naudotas automobilis keliauja ant prekystalio.

„RM Sotheby’s“ aukcionų platformoje atsiradęs automobilis, tikėtina, sulauks ypatingai daug dėmesio. Ne tik dėl to, jog jis filmavosi itin populiariame filme, bet ir dėl to, jog tai – ribotos laidos modelis.

Manoma, jog šie du pagrindiniai faktoriai išpūtė automobilio kainą iki net 2 milijonų dolerių.

„Volfstryto vilkas“ filme naudotas „Lamborghini Countach“

Filme „Volstrito vilkas“ šis „Lamborghini Countach“ atlieka svarbų vaidmenį scenoje, kurioje stipriai apsvaigęs Džordanas Belfortas, prišliaužia prie automobilio ir koja atidaro keleivio dureles. Tada jis apsvaigęs bando nusigauti iki namų, tačiau jis daro kliudydamas kelio ženklus, gatvėje stovinčius automobilius.

Apie scenoje naudotą, sudaužytą Countach“ sklando gausybė spekuliacijų. Dažniausiai minima versija yra ta, kad Martinas Skorsezė, kuris buvo vienas iš filmo prodiuserių ir režisierių, primygtinai reikalavo naudoti tikrą „Lamborghini Countach“, nes jis buvo nepatenkintas, kaip atrodė šio superautomobilio kopija.

Interneto platybėse taip pat sklando dar viena teorija, jog scenoje panaudojus tikrąjį automobilį, vėliau filmo režisierius pasiūlė sudaužytą „Lamborhigni“ išparduoti dalimis.

„Volfstryto vilkas“ filme naudotas „Lamborghini Countach“

Tuo tarpu aukcione parduodamas egzempliorius filmavimo metu nepatyrė jokių sužalojimų ar net menkiausių įbrėžimų. Ir nors būtent šio automobilio vaidmuo filme buvo ganėtinai mažas, tačiau tai nebus kliūtis aukciono dalyviams išleisti milžiniškas sumas pinigų už automobilį, kurio vertė, įprastai, yra kelis kartus mažesnė.

Panašūs įrašai

Back to top button