SportasŽiedas

Aurelijaus Rusteikos ir Manto Janavičiaus tandemas pergalingai pasirodė „Fanatec GT2 European Series“ varžybose

Savaitgalį Ispanijoje vyko priešpaskutinis „Fanatec GT2 European Series“ pirmenybių etapas, kuriame dalyvavo Aurelijus Rusteika ir Mantas Janavičius. „Am“ automobilių klasėje lenktyniaujantys lietuviai lenktynių savaitgalį užbaigė pergalingai.

Reikšmingą pasiekimą užfiksavę lietuviai, vis dėlto, dėl pirmosios vietos turėjo kaip reikiant pakovoti, mat lenktynių savaitgalis jiems prasidėjo ne pagal numatytą scenarijų.

„Pirmiausiai, treniruočių laikus koregavo smarkia liūtimi prakiuręs dangus. Toliau sekė šeštadienio pirmųjų lenktynių siurprizai – lenktyniaujant netikėtai iš komandos bolido į trasą pasipylė aušinimo skystis ir viena trasos atkarpa trumpam virto tokia čiuožykla, kad teko stabdyti pačias lenktynes. Tądien lenktynės lietuviškai Porsche komandai baigėsi „not classified“ statusu“, – lenktynių savaitgalio sunkumus atskleidė komandos atstovai.

Vis dėlto, antroji lenktynių diena praėjo gerokai sklandžiau. Aurelijus Rusteika ir Mantas Janavičius trasoje darė ypatingai mažai klaidų, išvengė netikėtų išvažiavimų iš už trasos ribų ir galiausiai visus patirtus siurprizus bei vargus vainikavo pirmoji vieta „Am“ automobilių klasėje.

Aurelijus Rusteika „Fanatec GT2 European Series“ čempionate dalyvauja jau trejus metus iš eilės. Lietuvos lenktynininkas yra vienas iš labiausiai gerbiamų 2023 m. dalyvių, iškovojęs įspūdingą pergalių ir podiumų skaičių abiejose čempionato klasėse.

Aurelijus Rusteika ir Mantas Janavčiaus „Fanatec GT2 European Series“ čempionate
Aurelijus Rusteika ir Mantas Janavčiaus „Fanatec GT2 European Series“ čempionate

2021 metais pirmą kartą sudalyvavęs šioje lenktynių serijoje, A.Rusteika iš pradžių atstovavo „Speed Factory Racing Porsche“ komandos garbę, kartu su nemažai patirties turinčiu Michaeliu Vergersu. Kartu jie iškovojo eilę podiumų.

Šiemet Aurelijui kompaniją palaiko Mantas Janavičius – ilgametis lenktynininkas, patirtį autosporte sukaupęs ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų vykusiose varžybose.

Panašūs įrašai

Back to top button