Naujienos

„Auto Trophy 2016“: Audi pelnė net 7 apdovanojimus

Šiais metais jau 29-tą kartą Vokietijos laikraščio „Auto Zeitung“ surengtame konkurse „Auto Trophy“ sėkmė šypsojosi automobilių gamintojui Audi. Jam atiteko penki atskirų kategorijų ir du specialieji apdovanojimai.

Šie apdovanojimai patenka į garbingiausiųjų sąrašą automobilių rinkoje.

Apdovanojimus pelnė geriausiais savo klasėse pripažinti Audi A1, Audi Q2, Audi Q5, Audi A5 Sportback ir Audi Q7 modeliai. Audi atiteko ir du specialūs prizai. „Auto Zeitung“ skaitytojai nusprendė, jog šis Vokietijos automobilių gamintojas vertas apdovanojimo už „Geriausią dizainą“ („Best Design“) ir už „Geriausią prekės ženklą“ („Best Brand“).

Kelne (Vokietija) įvykusioje „Auto Trophy 2016“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje Audi generalinis direktorius Rupertas Stadleris teigė, kad šis įvertinimas skirtas ir visai Audi komandai už jų darbą kuriant aukštos kokybės pažangius automobilius. Be to, tai – puiki paskata ir toliau aktyviai įgyvendinti „Audi. Vorsprung.2025“ strategiją ir Audi klientams siūlyti sportiškus, kokybiškus, efektyviai energiją naudojančius pažangius modelius.

Audi A1

Apdovanojimus už Audi Q2 ir Q7 bei „Geriausio prekės ženklo“ prizą atsiėmęs Audi marketingo skyriaus vadovas dr. Dietmaras Voggenreiteris džiaugėsi, kad Audi klientai ypatingai gerai vertina du naujausius Audi SUV kategorijos modelius.

Audi Q5 prizas įteiktas šio modelio kuratorei Dženifer Meister. Atsiėmęs Audi A1 ir Audi A5 Sportsback laimėtus prizus renginio organizatoriams ir dalyviams dėkojo Audi AG Valdybos narys Berndas Martensas. „Geriausiojo dizaino“ prizas įteiktas Audi bendrovės vyr. dizaineriui Markui Lichtei.

Šiemet Audi pakartojo 2015-ųjų sėkmę, kai bendrovei teko 5 „Auto Trophy“ apdovanojimai. Tuomet buvo pelnyti keturi kategorijų prizai ir vienas papildomas apdovanojimas.

Vokietijoje rengiami „Auto Trophy“ apdovanojimai yra laikomi vieni prestižiškiausių automobilių rinkoje. Šiais metais balsavime dalyvavo 60 tūkstančių dalyvių, o nugalėtojai buvo renkami 24 nominacijose.

Back to top button