Tai yra žmogus, kurio venomis teks ne kraujas, bet benzino ir tepalo kokteilis. Tai žmogus, kuris automobilius myli labiau negu pačias seksualiausias moteris pasaulyje. Tai žmogus, kuris vidurį nakties galėtų pasakyti kas yra „Type R“. Tai yra žmogus, kuris nežino posakio – tiesiog transporto priemonė.

„Automanas.lt“ pirmą kartą 1 litro darbinio tūrio variklį užkūrė dar 2007-aisiais metais, tačiau metams bėgant augo ne tik portalo variklio tūris, bet ir pajėgumas, kuris leidžia paliesti daugybę skirtingų, bet tuo pačiu ir panašių automobilizmo temų.

Kiekvieną dieną stengiamės apžvelgti karščiausias automobilių industrijos naujienas, kalbėti apie vairuotojus erzinančias arba džiuginančias aktualias, visapusiškai išbandome naujausius Lietuvą pasiekiančius automobilius ir žinoma, ieškome entuziastų, kurie užsiima automaniška veikla ir ja pasidaliname su kitais „Automanas.lt“ portalo skaitytojais.

Volkswagen Jetta ir Audi 90

Reklama „Automanas.lt“ portale

Portale galima talpinti šių tipų reklamą:

  • Įvairių dydžių reklaminius skydelius
  • Integruotą reklamą
  • Į straipsnius talpiname atgalines nuorodas
  • Skelbiame jūsų žinutes „Automanas.lt“ portalo „Facebook“ paskyroje

Reklamos kaina priklauso nuo gausybės skirtingų veiksnių, tad jeigu turite sumanymų ir pasiūlymų, kreipkitės nurodytais kontaktais:

Back to top button