Originalus, jokių modifikacijų neturintis 5 serijos „BMW E34“

Ar įmanoma šiais laikais įsigyti gerai išlaikytą 5 serijos „BMW E34“? Galima, tačiau už atitinkamą kainą, kuri daugeliui gali pasirodyti nepriimtina. Automobilis senas, neekonomiškas, negalintis pasiūlyti modernesniems automobiliams būdingų privalumų. 

Jeigu širdyje esate senų automobilių entuziastas, už senolį prašoma kaina jums gali būti nesvarbi. Net, jeigu jinai perkopia 2000 eurų ribą.

Mūsų skaitytojas ir senų „BMW“ entuziastas, Evaldas, neperseniausiai į Lietuvą parsivežė tikrą gražuolį. 1992 metų gamybos penktos serijos „BMW“ sedaną su 2.0 litrų, 150 arklio galių išvystančiu benzininiu varikliu.

12297982_997635933633826_859595639_o

Visiškai originalus, gerai išlaikytas automobilis Evaldo ir jo tėčio akiratyje buvo atsidūręs dar prieš šešeris metus. Tuomet, automobilis priklausė vienam senoliui iš Italijos, kuris užsiimdavo mašinų prekyba. Pirmasis bandymas įsigyti automobilį nebuvo sėkmingas, tačiau kaip pasakytų liaudies išmintis – kantrybė, dorybė.

Trejus metus stovėjimo aikštelėje prastovėjęs penktukas pagaliau pateko į Evaldo rankas ir dabar laukia kada bus pašalinti smulkūs trūkumai. Kokie? Vienas iš rimtesnių trūkumų – išblukęs interjeras. Per trejus metus saulė padarė savo juodą darbą.

GALERIJA

Lauksime Jūsų laiškų ir nuotraukų adresu : [email protected]. Savo dienos įspūdžius taip pat galite siųsti „Facebook“ socialinio tinklo pagalba.

 

Panašūs įrašai

Back to top button