Automanų gatvė

Automanų gatvė : „Bentley“ automobilių karalystė Nidoje

Prabangus, egzotiškas automobilis Lietuvos miestų gatvėse nebėra itin retas reiškinys. Per pastaruosius porą metų Lietuvos keliuose atsirado milžiniškas būrys automobilių, kurių vertė siekia šešiaženkles sumas arba yra labai arti to.

„Bentley“ yra vienas iš tų gamintojų, kurio gaminiai mūsų šalyje prieš maždaug dešimt metų buvo matomi tik žurnalų viršeliuose arba televizijos ekranuose. Tuo tarpu bendro naudojimo keliuose „Bentley“ automobiliai buvo pakankamai retas reiškinys.

Bentley (8)

Mūsų bičiuliai – „Puikus kadras“, vaikščiodami po Nidos miestelį sugebėjo užfiksuoti ne vieną, bet keletą „Bentley“ modelių. Štai – viršuje esančioje nuotraukoje galima pamatyti ne tik „Bentley Flying Spur“ sedaną, bet ir baltos spalvos „Bentley Bentayga“ visureigį – dabar tikrai žinome, jog Lietuvoje yra daugiau nei vienas.

Bentley (11)

„Flying Spur“ ir „Bentayga“ atstovauja modernių „Bentley“ modelių šeimą, o štai šis – „Bentley Arnage“ atkeliavo iš praėjusio dešimtmečio, kuomet „Bentley“ automobiliai buvo kuriami pagal visiškai kitokius standartus ir kriterijus.

Šį automobilį „Automanas.lt“ skaitytojai turėtų labai greitai atpažinti, nes šių metų pradžioje jis buvo patekęs į „Gražiausių automobilių nuotraukų“ rubriką, kurioje aptarinėjome Luko Laurikiečio darbus. Juos galite pamatyti ČIA.

GALERIJA

Norite papildyti „Automanų gatvės“ rubriką? Susisiekite el.paštu arba parašykite žinutę „Facebook“ socialiniame tinkle.

Back to top button