Automanų skelbimai

Automanų skelbimai: Patobulinimų nestokojantis 3 serijos BMW universalas

Kiekvieną mėnesį paskelbtose atsąskaitose apie situaciją naudotų automobilių rinką Lietuvoje, joje nuolatos matyti tos pačios markės. Galbūt tai neturėtų daugelio nustebinti, bet populiariausiųjų trejetuką sudaro „Audi“, „Volkswagen“ ir žinoma – BMW. 

Kai kurios markės turi vieną ar du modelius, kurie yra populiarūs ir paklausūs, tačiau BMW stovykloje situacija yra gerokai įdomesnė. Nepriklausomai nuo pagaminimo metų, populiarumo nestokoja nei 1, nei 3, nei 5 serija, o ką jau kalbėti apie padidinto pravažumo modelius, kurie bando apsimesti, jog yra visureigiai.

Automanų skelbimai: Patobulinimų nestokojantis 3 serijos BMW universalas

„E46“ galėtų būti geru pavyzdžiu, kuomet užtektinai modernių analogų turintis modelis, nepaisant amžiaus, išlieka paklausus ir populiarus iki šių dienų.

Kaip matote patys – tai nėra kasdieniškos išvaizdos, šūsnį korozijos židinių turintis ar pro išmetimo vamzdį milžinišką juodų dūmų kamuolį išmetantis 3 serijos BMW. Nors automobilio skelbime nurodomi keli trūkumai, tačiau atsižvelgiant į šio BMW amžių – tai nėra tie trūkumai, dėl kurių norėtųsi priekaištauti socialiniuose tinkluose.

Automanų skelbimai: Patobulinimų nestokojantis 3 serijos BMW universalas

Tad apie kokius patobulinimus eina kalba? Ko gero, reikėtų pradėti nuo tokios smulkmenos kaip: elektrochrominio galinio vaizdo veidrodėlio, atkeliavusio iš „BMW M3“ arba „AC Schnitzer“ šoninių veidrodėlių.

Tęsiant toliau: automobilis turi „Purple Tag“ vairo kolonėlę, „H&R“ žeminančias spyruokles, storesnius stabilizatorius. Priekinis – nuo „BMW M3“, o galinis – nuo kabrioleto.

Variklio skyriuje – 6 cilindrų dyzelis, kuriam kompaniją palaiko didesnis tarpinis suslėgto oro aušintuvas, nerūdijančio plieno downpipe, o papildomų „man patinka šis automobilis“ taškų pridės faktas, jog variklio galia buvo padidinta iki… deja automobilio skelbime tiksli variklio išvystoma galia nenurodyta, tačiau ženkliai didesnis sukimo momentas turėtų padėti nupiešti šypseną vairuotojo veide.

Automanų skelbimai: Patobulinimų nestokojantis 3 serijos BMW universalas

Be jau anksčiau paminėtų patobulinimų, šis BMW taip pat pasižymi ganėtinai gausia komforto įranga. Iškart gausite originalią „M-Tech“ apdailą, tik už papildomą sumą gamykloje komplektuojamą „Extended Leather“ interjerą, kurį sudaro šildomos, elektra valdomos, atminties funkciją ir atlošo pripūtimo funkciją turinčios sėdynės

Be to, vidinės durelių rankenos – aptrauktos oda. Melomanus džiugins „Harman Kardon“ garso sistema, tamsiu paros metu – ksenoniai žibintai, o ankštame daugiabučio kieme – atstumo jutikliai.

Automanų skelbimai: Patobulinimų nestokojantis 3 serijos BMW universalas

NORIU PAMATYTI SKELBIMĄ.

Jeigu norite, jog jūsų automobilis patektų į „Automanų skelbimai“ rubriką, įkelkite savo automobilio skelbimą į „Autobilis.lt“ ir pasidalinkite savo automaniško automobilio skelbimo nuoroda su mumis.

Back to top button