Automanų skelbimai

Automanų skelbimai: „Volvo S60 Polestar“: Švediškas „BMW M3“? Na, ne visai

„Volvo“ ir sportiškumas – du, retkarčiais sunkiai tarpusavyje derantys žodžiai. Ne dėl to, jog „Volvo“ nemoka sukurti greito ir smagiai valdomo automobilio, o dėl to, jog tokios rūšies mašinos „Volvo“ šeimoje yra išskirtinai retas reiškinys.

Be abejonės, kiekvienas iš jūsų prisimenate kampuotą „Volvo 850 T-5“, elegantišką „Volvo P1800“ ar į plytą panašų „Volvo 242 GT“ bei „Volvo 740 Turbo“, kuriems, ko gero, norėtųsi klijuoti „Tikras Volvo“ etiketės.  Vis dėlto, nepaisant pasikeitusių bendrovės prioritetų ir kompanijos savininkų, „Volvo S60 Polestar“ yra vienas įdomiausių modernios „Volvo“ eros modelių.

Automanų skelbimai: „Volvo S60 Polestar“: Švediškas „BMW M3“? Na, ne visai

Pirmoji sportiško sedano koncepcija buvo pademonstruota 2012 metais. Tuomet pristatytas automobilis turėjo šešių cilindrų, 508 arklio galias išvystantį benzininį variklį, šešių laipsnių mechaninę pavarų dėžę, galimybę iki 100 km/val. įsibėgėti vos per 3,9 sekundės ir pasiekti didesnį nei 300 km/val. greitį. Nuo kitų koncepcinių automobilių, naujasis „Volvo“ ir „Polestar“ projektas išsiskyrė tuo, kad galėjo ir mokėjo važiuoti bendro naudojimo keliais. „Volvo“ netgi surengė išskirtinį pristatymą žymiausiems pasaulio žurnalistams, kuriame leido išbandyti švedišką raketą.

Praėjus dvejiems metams dienos šviesą išvydo ribotos laidos „Volvo S60 Polestar“ modeliai, kurie, deja, neturėjo nei 500 arklio galių jėgainės, nei mechaninės pavarų dėžės, nei galimybės įgelti „Audi RS4“, „BMW M3“ ar „Mercedes Benz C63 AMG“. Bet ar to „Volvo“ ir „Polestar“ specialistai norėjo? Sprendžiant iš naujausios „Volvo S60 Polestar“ modelio interpretacijos – atsakymas būtų teigiamas, nes šis modelis taikosi ne į segmento elitą, bet į vienu laipteliu žemiau stovinčius automobilius – „Audi S4“, „BMW 340i“ ir „Mercedes Benz C 43 AMG“. Svoris, techninės charakteristikos ir netgi kaina – kaip pirštu į dešimtuką.

„Volvo S60 Polestar“ yra vienas iš paskutiniųjų kompanijos modelių, kuris simbolizuoja senąją „Volvo“ modelių erą. Jeigu „Polestar“ specialistai šį modelį kūrė norėdami tinkamai atsisveikinti su senąją „Volvo S60“ modelių šeima, tuomet jiems tai padaryti pavyko puikiai.

Automanų skelbimai: „Volvo S60 Polestar“: Švediškas „BMW M3“? Na, ne visai

NORIU PAMATYTI SKELBIMĄ.

Jeigu norite, jog jūsų automobilis patektų į „Automanų skelbimai“ rubriką, įkelkite savo automobilio skelbimą į „Autobilis.lt“ ir pasidalinkite savo automaniško automobilio skelbimo nuoroda su mumis.

Back to top button