Automanų skelbimai

Automobiliai, kurie patraukė mūsų dėmesį šią savaitę

Nuo visiems įperkamų iki labai brangių ir retų – taip norėtųsi apibūdinti penkis automobilius, kurie šią savaitę pateko į mūsų akiratį ir kuriems buvo lemta atsidurti šiame sąraše, tad paskubėkite ir pažvelkite į automobilius, kurie su nekantrumu laukia kada galės išvažiuoti į naujus namus.

MASERATI SPYDER. 17 900 €

Italų gamintoją iš pelenų bandė prisikelti ne vieną kartą, tačiau štai šis „Maserati“ modelis simbolizuoja ne ką mažiau įdomų ar ypatingą laikotarpį.

Matote, būtent šis žavus, aptakus kabrioletas (kupė irgi) buvo suprojektuoti „Maserati“ markei būnant po „Ferrari“ sparnu, o tai reiškia, jog iškart gausite „Ferrari“ variklį bei šios italų markės automobiliams būdingą elgesį kelyje, kuris tikrai neturėtų nuvilti.

Norėdami peržiūrėti skelbimą „Autobilis.lt“ platformoje, spauskite čia.

Autobilis.lt platformoje parduodamas Maserati

MAYBACH 57. 49 990 €

Vienas iš tų automobilių, kurį peikė garsusis Džeremis Klarksonas. Galbūt dėl to, jog jis yra didžiulis „Rolls-Royce Phantom“ gerbėjas arba galbūt dėl to, jog jis nėra vienas iš tų, kuris vertina subtilumą. Kita vertus štai šis, ypatingai retai sutinkamas, „Maybach 57“ tiesiog spinduliuoja subtilumu.

Esant poreikiui surastumėte ne vieną argumentą, kuris galėtų sumenkinti šio sedano egzistavimą, tačiau visomis įmanomomis prasmėmis už standartinę S klasę pranašesnis „Maybach“ privers nusikelti į laikmetį, kuriame tokio tipo automobiliai turėjo atlikti labai aiškią funkciją – nusiųsti žinutę aplinkiniams, jog jums sekasi žymiai geriau negu visiems likusiems praeiviams.

Norėdami peržiūrėti skelbimą „Autobilis.lt“ platformoje, spauskite čia.

Autobilis.lt platformoje parduodamas Maybach

INFINITI Q50. 16 500 €

Europoje dažnas vairuotojas vidutinės klasės sedaną renkasi pagal labai konkrečius kriterijus. Būtent dėl to visoje Europoje šioje klasėje dominuoja „Audi A6“, 5 serijos BMW arba E klasės „Mercedes-Benz“. Tuo tarpu visos kitos alternatyvos lieka užmarštyje. Kaip ir štai šis „Infiniti Q50“ sedanas, kuris Europoje žinomas tik labai siaurai vairuotojų grupelei.

Kaip ir bet kuris kitas vidutinės klasės sedanas iš Europos, taip ir „Infiniti“ gali pasiūlyti kokybiškai suręstą interjerą, komfortą, prestižą ir svarbiausia – išskirtinumą. Prie to pridėkite šaunų šešių cilindrų benzininį variklį ir savo rankose turėsite vienetinį daiktą. Juk būtent to jūs ir norite – nesusilieti su minia, ar ne?

Norėdami peržiūrėti skelbimą „Autobilis.lt“ platformoje, spauskite čia.

Autobilis.lt platformoje parduodamas Infiniti Q50

CHEVROLET CORVETTE. 13 000 €

„Ford Mustang“ patenka į geidžiamiausių amerikietiškų automobilių sąrašo viršūnę, bet ar tuo reikėtų stebėtis? Juk tai – ikona, Jungtinių Valstijų simbolis apie kurį yra sukurta aibė istorijų.

Tuo tarpu „Chevrolet Corvette“ yra vienintelis amerikietiškas automobilis, kuris svajodavo tapti „Porsche 911“ alternatyva. Nors jis pasiūlys gigantišką 8 cilindrų variklį, tačiau kartu su juo gausite ir sportišką kupė, kuris turės vieną išskirtinę savybę – jis kelyje nesielgs kaip dar vienas amerikietiškas automobilis, mat „Corvettei“ posūkiai nekelia baimės.

Norėdami peržiūrėti skelbimą „Autobilis.lt“ platformoje, spauskite čia.

Autobilis.lt platformoje parduodamas Chevrolet Corvette

FORD FIESTA ST. 2700 €

Prisipažinsime – esame didžiuliai sportiškų hečbekų gerbėjai, nes jie siūlo kone idealų automobilio receptą. Greiti ir kompaktiški, išvaizdūs ir smagiai valdomi. Ir galiausiai – daugeliui įperkami.

Būtent toks yra ir štai ši „Ford Fiesta ST“. Naujo tūkstantmečio pradžioje pasirodęs modelis, kuris anuomet buvo komplektuojamas su gyvybingu 2 litrų darbinio tūrio benzininiu varikliu. Nors jis teišvystė 150 arklio galių, tačiau jis turėjo patempti automobilį, kurio svoris siekė vos 1165 kilogramus. Prie to pridėkite keletą subtilių bei reikšmingų modifikacijų ir galiausiai gausite automobilį, kuris kiekvieną dieną kels šypseną.

Norėdami peržiūrėti skelbimą „Autobilis.lt“ platformoje, spauskite čia.

Autobilis.lt platformoje parduodamas Ford Fiesta ST

Back to top button