Straipsniai

Automobilinių prekių naujovės: apžvalga

Norint mėgautis saugiomis ir komfortiškomis kelionėmis automobiliu, dažnai reikia pasirūpinti įvairiomis papildomomis priemonėmis.

Jų rinka nuolat plečiasi ir tobulėja, tad nieko nuostabaus, kad tarp automobilinių prekių dažnai galime išvysti įvairių naujienų.

Šį kartą aptarsime keletą vairuotojų mėgstamų sprendimų – pasitikrinkite, ar visus juos jau esate įsigiję.

Automobiliniai oro valytuvai

Malonus oras automobilio salone ženkliai prisideda prie mūsų kelionių komforto – jei norisi jį išvalyti, į pagalbą galima pasitelkti specialius oro valytuvus. Tai – pakankamai kompaktiški, pakraunami prietaisai, kurie išvalo ore tvyrančias bakterijas ir virusus. Kai kurie modeliai gali atlikti eterinių aliejų difuzorių funkciją – tai bus šiuolaikiška automobilių kvapų alternatyva. Tokie prietaisai veikia be vandens, tad jų naudojimas nekels jokių nepatogumų.

FM moduliatoriai

Šie prietaisai daugeliui jau nėra naujiena, tačiau jeigu dar nesate jų įsigiję, liksite maloniai nustebinti moduliatorių suteikiamomis galimybėmis. Pagrindinė jų paskirtis – palengvinti muzikos klausymą, paleidžiant ją iš skirtingų, Bluetooth ryšiu ar USB jungtimi prijungtų įrenginių. Tačiau kai kurie modeliai gali veikti ir kaip pakrovėjai ar laisvų rankų įranga. Nustebsite, kad FM moduliatoriams reikia ypač mažai vietos, o jų kaina – itin prieinama.

Parkavimo sistemos

Automobilio parkavimas ne vienam vairuotojui kelia nemažai iššūkių, tačiau tokie įrenginiai gerokai palengvina šiuos vargus. Priklausomai nuo poreikių, galima rinktis priekiui ar galui pritaikytus modelius, o jeigu norisi kuo mažiau apkrauti saloną, vertėtų apžiūrėti parkavimo sistemas su veidrodėliu. Atkreipkite dėmesį, kad daugelis jų palaiko Bluetooth ryšį ir veikia nuotoliniu būdu, tačiau galima atrasti ir daugiau reikšmingų privalumų.

LED salono apšvietimas

Šios prekės patiks tiems, kurie automobilio salone nori sukurti unikalią atmosferą – spalvas keičiančios LED juostos tikrai leis tai padaryti. Jų pritvirtinimas bus itin paprastas, o naudojimas – labai patogus, kadangi dažnu atveju komplektacijoje galima rasti ir valdymo pultelius. Galėsite išbandyti skirtingus apšvietimo režimus, kuriuos pritaikysite prie nuotaikos ar situacijos. Iš arčiau su tokiomis juostomis galėsite susipažinti spustelėję ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/auto-prekes/elektros-iranga/auto-lemputes.

Neslystantys padėkliukai

Tikriausiai daugeliui vairuotojų yra pažįstama situacija, kuomet staigiau stabdant smulkesni daiktai nuslysta ant žemės. Tokių problemų išvengti padeda specialūs neslystantys padėkliukai, kurie prilimpa prie prietaisų skydelio ir gali apsaugoti tokius daiktus kaip akiniai, raktai ar Jūsų telefonas. Tokie reikmenys pasižymi itin palankia kaina, tad galime teigti, jog apie tokį padėkliuką reikėtų pagalvoti kiekvienam vairuotojui – jis užtikrins dar didesnį komfortą.

Elektromobilių įkrovimo stotelės

Tiems, kurie vairuoja elektra varomus automobilius, toks pirkinys bus itin naudingas. Įsirengus įkrovimo stotelę savo kieme, transporto priemonę efektyviai pakrauti bus galima bet kuriuo metu. Tokie įrenginiai yra pakankamai kompaktiško dydžio, tad jų montavimas nesukels didelių rūpesčių. El. parduotuvėje Pigu.lt elektromobilių įkrovimo stotelės pasižymi plačia pasirinkimo įvairove – čia lengvai surasite tokią, kuri tiks Jūsų transporto priemonei.

Akumuliatoriniai dulkių siurbliai

Tokie prietaisai pravers norint pasirūpinti automobilio salono švara. Kadangi jiems nereikia laidų, lengvai pasieksite net ir sunkiau prieinamas vietas. Be to, tą patį akumuliatorinį dulkių siurblį galėsite pritaikyti ne tik automobiliui, bet ir namams. Jis puikiai tiks tuomet, kai norėsis nusiurbti baldus ar nuvalyti trupinius nuo stalo. Tačiau didelė tikimybė, kad tokiam prietaisui namuose surasite ir kitų užduočių.

Tarp visų šių prekių turėtumėte surasti bent kelias, kurias pavyks pritaikyti savo automobiliui. Tačiau tik laiko klausimas, kada šį sąrašą bus galima praplėsti – nesuklysite, jeigu reguliariai patikrinsite šioms transporto priemonėms skirtų prekių asortimentą.

Panašūs įrašai

Back to top button