ĮvairenybėsNaujienos

Automobilis, kuriame buvo pašautas Tupacas Shakuras – sunkiausiai parduodamas BMW pasaulyje

Repo muzikos gerbėjai, ko gero, kiekvienais metais, rugsėjo mėnesį prisimena įvykį, kuris 1996 metais sukrėtė visą ir spalvingą pasaulį. Grįždamas iš įspūdingų bokso varžybų Las Vegase, iki šiol nežinomi asmenys pašovė garsųjį repo muzikos atlikėją – Tupacą Shakurą.

Pamažu mistine hip-hop’o kultūros figūra tampantis Tupacas, visiems į atmintį įsirėžė ne tik todėl, kad prieš mirtį jis net nespėjo atšvęsti savo 26-ojo gimtadienio, bet ir dėl to, jog šios repo muzikos ikonos nužudymas taip ir nebuvo išsiaiškintas.

Įžymųjį atlikėją minime dėl to, jog priešais jus – automobilis, kuriame tą lemtingą naktį buvo nušautas Tupacas Shakuras. Tai – prabangus, ištaigingas, tikrai ne visiems prieinamas „BMW 750iL“ – su 12 cilindrų varikliu ir ilgesne ratų baze.

BMW 750iL

Kaip ir atlikėjo mirtį, taip ir šio automobilio likimą gaubia neapčiuopiama aura, dėl kurios automobilis niekaip nesugeba surasti jam tinkamų namų.

Šis automobilis jau eilę metų pasirodo skirtinguose „Celebrity Cars Las Vegas“ organizuojamose aukcionuose, tačiau sulig kiekvienu pasirodymu automobilio kaina išauga kelis kartus. Šiandien ji siekia absurdiškai didelę, 1 750 000 JAV dolerių sumą.

Automobilį parduodančio aukciono atstovai pabrėžia, jog jis turi istorinę vertę, tačiau didžiausia problema yra ne faktas, jog jame buvo nušautas garsus repo muzikos atlikėjas. Didžiausia problema yra ta, jog „Death Row Records“ leidybinė kompanija automobilį suremontavo ir toliau sėkmingai naudojo. Būtent todėl, automobilis dabar yra nuvažiavęs daugiau nei 121 000 mylių, arba maždaug 195 000 kilometrų.

Net neabejojame, jog „Death Row Records“ leidybinei kompanijai nusprendus šį automobilį apšaudyti ir tokiu būdu sukurti vizualinį įspūdį, jog automobilyje buvo sužeistas Tupacas Shakuras, tuomet galbūt būtų galima pateisinti velniškai aukštą automobilio kainą, bet dabar? Tai normalus, intensyviai naudotas automobilis su specifine istorija, paslėpta po keliais sluoksniais kėbulo dažų.

Panašūs įrašai

Back to top button