Naujienos

Automobilis savaitgaliui už 1 eurą

Automobilių nuomos bendrovė „SIXT Lietuva“ net tris savaitgalius iš eilės siūlys išsinuomoti automobilį vos už 1 eurą.

Automobilių nuomos bendrovė „SIXT Lietuva“ net tris gegužės savaitgalius siūlys išsinuomoti automobilį vos už 1 eurą! Nors skamba neįtikėtinai, tačiau tai tiesa ir paslapties čia nėra.

„Dvejus metus iš eilės vieną gegužės mėnesio savaitgalį siūlydavome išsinuomoti automobilį vos už 1 eurą. Kiekvienas norintis galėdavo nukeliauti automobiliu iki Rygos arba Talino ir grįžti atgal, – sako „SIXT Lietuva“ vadovas Algimantas Andrašiūnas. – O šiemet nusprendėme visiems norintiems pasiūlyti unikalią ir precedento neturinčią galimybę – net tris savaitgalius iš eilės nuomotis automobilį vos už 1 eurą ir keliauti tiek po Lietuvą, tiek ir po kaimynines Baltijos šalis“.

Vadovo teigimu imtis šios akcijos paskatino vangus lietuvių domėjimasis naujais automobiliais. Be to, tai puiki proga visiems norintiems išmėginti naują mašiną, todėl ir buvo nuspręsta suteikti unikalią galimybę įvertinti naujo automobilio privalumus.

„Akivaizdu, kad nauji automobiliai yra gerokai pažangesni už senus, o mašinų technologijos    sparčiai tobulėja. Šiandien siūlomi automobiliai yra itin saugūs, taip pat sunaudoja nedaug degalų. Po ilgos žiemos atšilus orams, tai puiki proga nauju automobiliu su šeima ar draugų kompanija išsiruošti į kelionę tiek po Lietuvą, tiek ir po kaimynines Baltijos šalis“, – sako „SIXT Lietuva“ vadovas Lietuvoje Algimantas Andrašiūnas.

Šis nuomos bendrovės „SIXT Lietuva“ pasiūlymas galioja gegužės 3–5, 10–12 ir 17–19 dienomis. Automobilį už 1 eurą galima išsinuomoti penktadieniui, šeštadieniui ir sekmadieniui. Pateikti paraišką pasinaudoti pasiūlymu gali žmonės nuo 21 metų, turintys galiojantį tarptautinį vairuotojo pažymėjimą, dvejų metų vairavimo patirtį ir kreditinę kortelę. Pasiūlymo anketą ir taisykles galima rasti SIXT puslapyje „Facebook“ www.facebook.com/sixt.lietuva. Automobilių skaičius yra ribotas.

Panašūs įrašai

Back to top button