ĮvairenybėsNaujienos

Automobilių entuziasto kieme – didžiausia „Ford Crown Victoria“ automobilių kolekcija

Susipažinkite su Mike’u. Jungtinėse Valstijose gyvenančiu vyru, kuris tarp kitų vietinės bendruomenės narių galėtų būti vadinamas pramuštgalviu. Kodėl? Matote, Mike’as turi ryškią silpnybę vienam automobilio modeliui – legendinei ir jau kurį laiką nebegaminamai „Ford Crown Victoria“.

Skirtingai nei kiti šio modelio gerbėjai, Mike’as savo silpnybę įprasmino kitais būdais. Jis pradėjo kolekcionuoti „Ford Crown Victoria“ automobilius ir, panašu, jog iki šiol nemato šio pomėgio pabaigos.

Vyro kolekcija dabar yra tokia didelė, jog jis nesikuklina ir mano, jog turi didžiausią pasaulyje „Ford Crown Victoria“ automobilių ekspoziciją pasaulyje, o tai – didis pareiškimas.

Skirtingai nei kiti automobilių kolekcionieriai, kurie savo automobilių įsigijimui išleidžia šimtus tūkstančių ar net milijonus eurų, Mike’o polinkis kolekcionuoti „Ford Crown Victoria“ automobilius neatrodo toks brangus.

Šiuo metu Jungtinėse Valstijose naudotų „Ford Crown Victoria“ automobilių kainos svyruoja nuo 2000 iki 10 tūkst. JAV dolerių. Žinoma, jeigu norima įsigyti automobilį su maža rida, retesne komplektacija ir kitais, papildomais žaislais, tuomet „Crown Victoria“ kaina gali išaugti ir iki 15 000 ar 20 000 JAV dolerių.

Panašūs įrašai

Back to top button