Renginiai

„AutoRenginiai.lt – nuo šiol visi automanams skirti renginiai vienoje vietoje

Jeigu esate vienas iš tų automanų, kuris penktadienio, šeštadienio ar net sekmadienio vakarą mieliau praleistų ne klube, o bendraminčių būryje – sukluskite. Nuo šiol visus automanams skirtus renginius galėsite surasti ką tik startavusiame projekte – „Autorenginiai.lt“.

Tik ką iš programuotojų orkaitės ištrauktas projektas turi tik vieną tikslą – leisti visiems automanams susipažinti su artėjančiais renginiais ir nuspręsti kurį renginį aplankyti. Tokiu būdu išlošia ne tik organizatoriai, bet ir patys automanai, kurie nuolatos ieško informacijos apie artėjančius renginius.

Projekto įkūrėjas Simas Paulauskas teigia, jog renginių kalendoriaus problemą pastebėjo pakankamai seniai, tačiau iki tol nebuvo laisvo laiko kažką pradėti. Tad kas pasikeitė? Simo teigimu – bendraminčių diskusijos tarpusavyje ir tokios platformos poreikis.

„Norime sukurti tokią platformą, kurioje būtų skelbiami į automanus orientuoti renginiai. Nesvarbu ar tai būtų eilinis meet’as, drifto treniruotė ar 1000 kilometrų lenktynės“,  – prideda Simas.

Naujasis puslapis skirtas ne tik automanams, kurie ieško renginių. Ši platforma taip pat skirta organizatoriams, kurie nori, jog jų renginys nepradingtų masyviame „Facebook“ socialinio tinklo sraute.

„Be renginio organizatorių nebūtų šio puslapio. Šiuo metu stengiuosi informuoti kuo daugiau organizatorių apie naują platformą, kurioje jie galėtų skelbti savo artėjančius renginius ir tokiu būdu pritraukti auditoriją.“

Tad gerbiamieji automanai – keliaukite į www.autorenginiai.lt 

Back to top button