Baigėsi „sniego automobilio” KONKURSAS

Štai ir baigėsi automano konkursas „Nulipdys super automobilį”. Mes žinome, kad padaryti originalaus dydžio „sniego automobilį” nėra lengva, todėl vertiname kiekvieną jame dalyvavusį. Tiesa sakant, net nesitikėjome, kad bus tiek daug dalyvių.

Automano Facebook puslapyje skaitytojai mums padėjo išrinkti labiausiai vykusius projektus. Tačiau, kaip minėjome, prizus gaus visi. Balsų skaičius įtakos prizų gausumą. Jau savaitgalį „automano dovanų senelis” su maišu patrauks į paštą. Dalyviai gaus automano marškinėlius, lipdukus ir Jeremy Clarkson knygas. Tačiau šį kartą visiems prizus parinks automanas.

Tuo tarpu pasakojame apie Jūsų projektus.

Panašūs įrašai

Daugiausia, 1089 balsus gavo vyrukų iš Utenos darbas. Jie nulipdė tikrovišką Ferrari F40. Didelė pagarba už sulipdytą galinį sparną.

1073 balsus gavo Igno, Manto ir Tomo komanda. Jie nulipdė tikslių matmenų Lamborghini Gallardo LP 560 – 4 Spyder. Be daug sniego panaudojo Renault Espace priekines ir galines lempas, R16 ratus, VW Golf MK2 ne originalius veidrodėlius ir kitus daiktus iš garažo. Vyrukai apie procesą sugebėjo susukti filmuką.

688 balsus automano Facebook puslapyje gavo Giedrius iš Vilniaus. Jis vienas nulipdė Lamborghini Gallardo LP 570-4 Superleggera. Vienam žmogui tai tikrai didelis darbas.

316 žmonių palaikė tikrą „sniego oldschool’ą”. Tadas iš Lazdijų nulipdė legendinį Supertegra FT16. Kaip teigia autorius, jo kūrinys, su BBS ardomais ratlankiais, spoileriu, „sudropinta” K&N spyruoklėmis, kėbulas dažytas matiniais dažais. Netolimoje ateityje bus įdėtas V8 variklis. Tadai paskubėk, sniegas tirpsta. :)

291 Like gavo kita nemirštanti klasika – Porsche 911 cabriolet. Automanai iš Varėnos, Tomas, Gytis, Tomas, Justas ir Ovidijus mėgsta teisingus automobilius.

185 balsus surinko kitas „paršas” sukurtas Purvynės kaime, Zarasų rajone. Jo autorius Justinas nulipdė labai panašų į originalą Porsche 911 Turbo (930).

170 Like surinko tikras lietuviškas trasų super automobilis Honda CRX mk2. Jį Audrius pagamino Nevarėnų miestelyje, Telšių rajone.

Mūsų Facebook puslapyje atsirado 42 formulės 1 fanai. Būtent tiek balsavo už Andriaus iš Varkališkių kaimo, Ukmergės rajone nulipdytą Formula 1.

37 balsus gavo VW Golf mk1 kabrioletas, kurį nulipdė Nikita iš Zarasų.

26 balsus gavo vienintelė konkurse dalyvavusi mergina. Vaida iš Lukšių nulipdė Nissan GT-R. Na tik gal šiek tiek mažesnį nei originalas. :)

18 balsų gavo galingas Lamborghini Diablo SE30. Nors gavosi mažesnis, bet meilės Laurynas iš Sudervės į šį projektą įdėjo ne ką mažiau. Todėl ir jis gaus automano dovanų.

Dar kartą dėkojame visiems dalyvavusiems konkurse. Dar rytoj kelių dalyvių prašysime patikslinti jų adresą. Laukite dovanų!

Panašūs įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button