SportasŽiedas

Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionate triumfavusi „ESmotorsport by AMG Customer Racing“ komanda: „Norėtume pasigrumti su daugiau konkurentų“

Baltijos šalių žiedinėse lenktynėse šiemet niekam nepavyko aplenkti lietuviškos „ESmotorsport by AMG Customer racing“ komandos. Jų „Mercedes-Benz AMG GT3 Evo” automobilis triumfavo pavasarį Estijoje vykusiame pirmajame Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionate.

Antrajame etape, vykusiame praėjusį savaitgalį Rygos „Bikernieki“ trasoje ir vėl niekas neaplenkė itin greito automobilio. Galbūt tai puiki paraiška prieš artėjančias „Aurum 1006 km lenktynes” Palangoje?

„Sunku kažką prognozuoti, lenktynės tuo ir yra įdomios, kad niekada negali žinoti kas nugalės. Yra daug priešininkų, Palangoje lenktynės tęsiasi dešimt valandų, gali bet kas nutikti – sportininkas gali padaryti klaidą, automobilis gali sugesti, galima patekti į avariją. Bet neslėpsiu, mes į kiekvienas lenktynes važiuojame turėdami tik vieną tikslą – pergalę,“ – sakė „ESmotorsport“ komandos vadovas Ernestas Staponkus.

„ESmotorsport by AMG Customer Racing“ komanda
„ESmotorsport by AMG Customer Racing“ komanda

Estijoje vyko ir šešių valandų ištvermės lenktynės, ir taip vadinamos sprinto lenktynės, kai sportininkai važiuoja nesikeisdami ir tik nedidelį atstumą. Abu važiavimus laimėjo „ESmotorsport“ komanda.

Rygoje dėl nedidelio dalyvių skaičiaus nebuvo rengiamos ilgų distancijų lenktynės – daugelis komandų iš Lietuvos pasirinko lenktyniauti užsienio trasose ir Baltijos šalių 6 valandų ištvermės lenktynių čempionato ignoravo.

„ESmotorsport by AMG Customer Racing“ komanda
„ESmotorsport by AMG Customer Racing“ komanda

„Gaila, kad nesusirenka pagrindiniai konkurentai, mes norėtumėm išbandyti savo jėgas ir pasigrumti su daugiau konkurentų. Tačiau palauksim lenktynių Palangoje, ten žada atvažiuoti kone visi greičiausi,“ – pasakojo „ESmotorsport“ komandos vadovas.

Anot Ernesto, Palangoje bus ypač didelė konkurencija, todėl komanda intensyviai ruošiasi šioms lenktynėms ir žada pažerti nemažai siurprizų tiek gerbėjams, tiek ir konkurentams, tačiau kol kas jų nekonkretizavo. Apie ambicingus komandos planus galima spręsti ir pagal tai, kad būtent ši komanda šiemet pagerino ir Parnu ir Rygos trasos rekordus. Ar kris ir „Aurum 1006 km lenktynių” trasos rekordas, pamatysime jau liepos viduryje.

Panašūs įrašai

Back to top button