SportasŽiedas

„BEC6h“ lenktynėse sėkmė ir vėl šypsojosi „Porsche Baltic GT3“ – tapo absoliučiais čempionais

Savaitgalį „Porsche Baltic GT3“ komanda rungėsi paskutiniame Baltijos šalių ištvermės lenktynių „BEC6H“ etape Latvijos „Bikernieki“ trasoje. Komanda startavo „GT3 CUP“ klasėje su „Porsche 911 GT3 CUP“ automobiliu ir užėmė pirmąsias vietas tiek savo klasėje, tiek absoliučioje įskaitoje.

Lenktynių̨ nugalėtoja tapusiai komandai vadovavo patyręs lenktynininkas ir ilgametis komandos bei projekto „Porsche Racing Experience“ vadovas Robertas Kupčikas, o ekipažą sudarė „Porsche“ entuziastai Andrius Šlimas, Tautvydas Rudokas ir Paulius Žadeika. Ankstesniuose etapuose komandos sudėtyje važiavo ir prie bendros pergalės taip pat prisidėjo Leonardas Diržys bei Nerijus Dagilis.

„BEC6h“ lenktynėse sėkmė ir vėl šypsojosi „Porsche Baltic GT3“

Po lenktynių R. Kupčikas džiaugėsi geriausiu „Porsche Baltic“ sezonu „GT3 CUP“ klasėje. „Pergalės visuose etapuose bei bendroje įskaitoje yra geras įrodymas, kad tie, kas sunkiai treniruojasi, galiausiai laimi net sudėtingiausias lenktynes. Taip pat tai patvirtina faktą, kad projekte „Porsche Racing Experience“ pasiruošti galima ne tik dalyvauti profesionaliose lenktynėse, bet ir skinti pergales jose“, – emocingai sakė komandos kapitonas R. Kupčikas.

Tarptautinės lenktynės reikalavo daug jėgų, nes buvo gausus dalyvių skaičius – rungėsi 16 ekipažų, o iš viso sezono metu konkuravo net 29 komandos.

„BEC6h“ lenktynėse sėkmė ir vėl šypsojosi „Porsche Baltic GT3“

Šiemet „Porsche Baltic GT3“ komandai buvo pirmasis sezonas, kai startavo su „Porsche 911 GT3 Cup“ automobiliu. Visų lenktynininkų trokštamas „911 GT3 Cup“ yra geriausiai parduodamas lenktyninis automobilis visame pasaulyje. Jame įmontuotas 3,996 cm3, 6 cilindrų „Boxer“ variklis, generuojantis – 375 kW (510 AG), sekvencinė 6 pavarų dėžė ir net 110 litrų kuro talpinantis bakas. Automobilio atletišką išvaizdą dar labiau pabrėžia skirtingo dydžio ratlankiai: 12 colių pločio priekyje ir 13 colių gale.

Šį sezoną dar viena „Porsche Baltic“ komanda rungėsi „GT AM“ klasėje su „Porsche 718 Cayman GT4 Clubsport“. ,,Porsche Baltic GT4‘‘ atstovavo Tomas Svidinskas, Tautvydas Rudokas, Andrius Bagdonavičius ir Eduardas Klepikas. Komanda savo klasėje užėmė pirmąją vietą, o bendroje įskaitoje liko šešti.

GALERIJA

Back to top button