Naujienos

Belaukiant „Ford Mustang“: gerbėjai iš Europos surengė rekordinį susitikimą

Didžiausią visų laikų „Ford Mustang“ gerbėjų susitikimą šio modelio savininkai praėjusį savaitgalį surengė Vokietijoje, netoli Kelno. Susitikime dalyvavo daugiau nei 750 įvairių kartų „Ford Mustang“ – pradedant gimusiais 1964-aisiais ir baigiant naujausiu modeliu, kuris Europoje oficialiai bus parduodamas nuo kitų metų.

„Mustang“ gerbėjai į Vokietiją suvažiavo iš keliolikos Europos šalių. Renginys, kurį tradiciškai organizavo Pirmasis Vokietijos „Mustang“ klubas, buvo jau 33-asis. Šįkart jis sulaukė ir paties „Ford“ koncerno dėmesio, todėl gerbėjai galėjo pačiupinėti tik kitais metais Europos pardavėjų salonus pasieksiantį „Ford Mustang“ kupė ir kabrioletą. Nenuostabu, kad „Ford“ taip domisi gerbėjų reakcija – naujausios kartos „Mustang“ yra pirmasis šio modelio automobilis, kuris Europoje bus parduodamas oficialiai.

50 Jahre Ford Mustang Treffen

„Automobilių skaičius ir susirinkusiųjų minios puikiai iliustruoja „Mustang“ paveldo reikšmę ir šio prekės ženklo neblėstantį patrauklumą. „Ford“ labai didžiuojasi tuo, kad gerbėjai modelio 50-metį nusprendė paminėti visiškai šalia „Ford of Europe“ būstinės“, – pažymėjo „Ford of Europe“ vykdomasis inžinerijos direktorius Joergas Beyeris.

Šimtas „Mustang“ gerbėjų ir jų automobiliai prieš savaitgalio renginį buvo pakviesti į būstinę, gamybos linijas, dalyvavo automobilių elegancijos konkurse ir lavinosi techninėse dirbtuvėse.

50 Jahre Ford Mustang Treffen

„Mustang“ gerbėjai iš visų Europos kampų susirinko švęsti mylimo modelio jubiliejų ir mums labai smagu, kad „Ford“ suteikė galimybę pamatyti naujausią „mustangą“, kurio dar nėra prekyboje“, – sakė Pirmojo Vokietijos „Mustang“ klubo prezidentas Ralfas Wurmas.

Nuo 1964 metų buvo parduota daugiau nei 9 mln. „Ford Mustang“ automobilių. Modelis yra mėgstamiausias automobilis „Facebook“ tinkle – jis turi daugiau nei 7 mln. gerbėju. „Mustang“ yra nusifilmavęs daugiau nei 3200 filmų ir televizijos laidų.

50 Jahre Ford Mustang Treffen

Grakštus ir elegantiškas naujasis „Ford Mustang“ bus komplektuojamas 2,3 litro darbinio tūrio „EcoBoost“ šeimos varikliu, kurio galia siekia 309 AG, o sukimo momentas – 407 Nm. Arba, klasikiniu 5 litrų darbinio tūrio V8 varikliu, kurio galia siekia 426 AG, o sukimo momentas – 529 Nm.

Pirmieji 500 automobilių, skirtų Europos rinkai, buvo pasiūlyti UEFA Čempionų lygos finalo metu. Visi 500 buvo užsakyti per 30 sekundžių, o iš viso per rungtynes buvo užregistruota daugiau nei 9000 būsimų „Mustang“ pirkėjų.

Galerija : 

 

Back to top button