DakarRalisSportasStraipsniai

Benediktas Vanagas atvėrė komandos bazės duris

Neseniai pristatęs savo sezono planus Europoje ir Lietuvoje lenktynininkas Benediktas Vanagas į „General Financing – Autopaslauga by Pitlane“ komandos bazę pakvietė žiniasklaidos atstovus bei komandos partnerius susipažinti su vieta, kur lenktynėms ruošiama speciali technika.

„Sveiki atvykę į bazę, iš kurios bolidai išvyksta kautis į varžybas bei čempionatus“, – susitikimą pradėjo lenktynininkas.

Komanda svečius supažindino su 3 koviniais bolidais:

Lenktyniniu Porsche 911 GT3 Cup automobiliu, kuriuo liepos viduryje planuoja varžytis „Eneos 1000km lenktynėse“. Benediktas Vanagas teigė, kad ilgų distancijų komandos sudėtis bus paskelbta šio mėnesio pabaigoje.

10537030_838939649505013_8385400897511842686_n

Su šturmane Greta Germanavičiūte dalyje Lietuvos ralio čempionato lenktynių pasiruošimą vykdantis lenktyninkas pristatė 2000 metų „Subaru Impreza WRC“ bolidą, kurį prieš 15 metų vairavo būsimas Pasaulio ralio čempionas, norvegas, Peteris Solbergas.

Jau kitą savaitę vyksiančiame Pasaulio ralio maratonų taurės etape Italijoje pilotas startuos su Dakare išbandytu bei Lietuvoje legenda tapusiu „Toyota Hilux“ bolidu. Tai bus pirmosios lenktynės po beveik pusmetį trukusios sportinės pertraukos.

Popietės staigmena tapo žinia, kad Benediktas Vanagas tampa „Toyota“ prekinio ženklo ambasadoriumi Baltijos šalyse. Šeši Lietuvoje dirbančių „Toyota“ atstovybių vadovai įteikė sportininkui naujutėlaičio „Toyota Land Cruiser V8“ visureigio raktelius.

Benediktas Vanagas ir Toyota

„Pasitikiu „Toyota“. Man garbė atstovauti lyderiaujantį pasaulio gamintoją. Ar žinote, kad jau daugelį metų Dakare „T2 Production“ įskaitoje (mažiausiai perdarytų sportinių automobilių įskaitoje) būtent tokie automobiliai yra nesustabdomi bei tampa lenktynių nugalėtojais“, – raktelius perimdamas teigė geriausią lietuvių rezultatą Dakare pasiekęs pilotas.

Susitikimo pabaigoje lenktynininkas Benediktas Vanagas patvirtino, kad kitų metų pagrindiniame pasaulio ralio maratone „Dakar 2016“ planuoja startuoti „Toyota Hilux“ bolidu. Tačiau, ar tuo pačiu kaip ir šiais metais, dar nebuvo tikras.

Nuotraukos – Edgaro Buiko.

Panašūs įrašai

Back to top button