ĮvairenybėsNaujienos

„Bentley Mulliner Shooting Brake“ – dėmesio reikalaujanti vizija

Šiuo metu britiškų automobilių gamintojos „Bentley“ modelių gamoje galima rasti: „Bentayga“, „Flying Spur“, „Continental GT“ ir „Continental GTC“. Su šiais modeliais „Bentley“ siūlo rinktis iš sedano, kupė, kabrioleto arba SUV. Vis dėlto, ši nepriklausomo dizainerio idėja, mūsų nuomone, labai gerai įsiterptų tarp gerai žinomų markės modelių.

Nepriklausomas grafikos dizaineris Artemas Škirenka sukūrė „Bentley Mulliner Shooting Brake“ koncepciją. Tai vizija kaip galėtų atrodyti prabangus ir ištaigingas „Shooting Brake“ konfigūracijos modelis.

Ši koncepcija buvo sukurta prieš dvejus metus „Mulliner“ padalinio pristatyto „Bentley Mulliner Bacalar“ kabrioleto pagrindu. Tuo tarpu pastarasis buvo suprojektuotas „Continental GTC“ pagrindu ir vizualiai gana stipriai skyrėsi nuo standartinio „Continental“ modelio.

Bentley Mulliner Shooting Brake

12 pagamintų „Bacalars“ modelių turėjo 6,0 litrų, W12 tipo variklį, kurio galia siekė 659 AG ir 900 Nm. Šis variklis buvo suporuotas su 8 laipsnių automatine pavarų dėže ir galinių varančiųjų ratų pavara.

Būtent tokiomis techninėmis charakteristikomis pasižymi ir nepriklausomo grafikos dizainerio sukurta „Bentley Mulliner Shooting Brake“ koncepcija.

Nors ši koncepcija realybėje naudotų didingą W12 variklį bei turi keletą stilistinių elementų, pasiskolintų iš ribotos laidos „Bacalar“ modelio, tačiau nepriklausomo dizainerio sukurtas automobilis turi keletą elementų, kurie buvo sukurti paties dizainerio.

Kadangi „Bacalar“ modelis neturėjo stogo, grafikos dizaineris turėjo savo įgūdžių dėka nubraižyti nuožulnią stogo liniją bei ją tinkamai sujungti su galine dalimi.

Be abejonės, tokie nepriklausomo dizainerio projektai vargu ar sudomins „Bentley“, tačiau jeigu „Ferrari“ sugebėjo sukurti „FF“ ir vėliau „GTC4 Lusso“, kodėl to paties negali padaryti „Bentley“?

Panašūs įrašai

Back to top button