„BMW“ demonstruoja naujos kartos žibintus

Atrodo, kad šiemetinei „Consumer Electronics“ parodai ruošėsi ne tik „Audi“ ir „Mercedes Benz“, bet ir „BMW“. Nors sportiškų automobilių gamintojo stendas nebuvo toks įspūdingas, tačiau paganyti akis tikrai buvo kur.

„Consumer Electronics“ parodoje, automobilių gamintojas pristatė naujos kartos lazerinius žibintus, kuriuose taip pat sumontuotas gausus kiekis organinių displėjų ( OLED ). Šviesą spinduliuojančios organinės medžiagos sudaro sąlygas pagaminti ryškesnius ir efektyvesnius displėjus už skystųjų kristalų. Kadangi organiniai šviesos diodai OLED patys spinduliuoja šviesą, jiems reikia žymiai mažiau energijos.

Ateityje visi nauji „BMW“ automobiliai bus komplektuojami būtent su šiais žibintais, kurie turės dviejų skirtingų technologijų žibintus. Lazeriniai žibintai bus atsakingi už artimųjų ir tolimųjų šviesų darbą. Tuo tarpu OLED tipo displėjai bus naudojami posūkiuose, gabaritinėse lempose. OLED tipo displėjai taip pat bus naudojami galiniuose žibintuose.

Vizualiai, naujoji technologija automobilių žibintus pavers tikrais meno kūriniais. Užtenka pasižiūrėti į „BMW“ kompanijos sukurtą pavyzdį, kuris priverčia žandikaulį nukristi ant žemės.

Galerija

Panašūs įrašai

Back to top button