Renginiai

„BMW E30“ entuziastai leidosi į kelionę po Suvalkijos apylinkes

„Kviečiame į Lietuvos automobilių sostinę“, – likus vienai dienai iki „BMW E30“ automobiliams skirtos šventės sakė jungtinė „Miami Auto Club“ ir „E30Fan.lt“ organizatorių komanda, kuri su nekantrumu laukė kada ankstyvą šeštadienio rytą į Marijampolę pradės rinktis legenda tapusio BMW modelio gerbėjai. 

Išskirtinai „E30“ modelio vairuotojams surengtas susitikimas sulaukė nemažo automobilių entuziastų susitikimo. Preliminariais duomenimis, į susitikimą atvyko maždaug 50 skirtingų „E30“ egzempliorių. Visi įdomūs ir turintys savo istoriją.

BMW E30 gerbėjų susitikimas Marijampolėje

Ne vieną dieną šiai šventei ruošęsi organizatoriai pasirūpino, jog kelionė į Marijampolę atsipirktų su kaupu.

Sulaukus visų dalyvių, organizatoriai kvietė užvesti „E30“ automobilių variklius ir pasiruošti kelionei „Kubilkiemį – auto-moto muziejų, kuriame šventės dalyviams buvo suteikta proga apžiūrėti ne vieną senovinės technikos egzempliorių.

Sekanti stotelė – Marijampolės aeroklubas, kuriame dalyviai galėjo apžiūrėti „AN-2“ lėktuvą ir už papildomą mokestį – juo paskraidyti bei atlikti šuolį su parašiutu. Atlikę tai, dalyvių būrys sugrįžo į Marijampolę, o tiksliau – į organizatorių gimtajame mieste esantį „Marijampolė Camping“, kuriame įvyko apdovanojimų ceremonija.

BMW E30 gerbėjų susitikimas Marijampolėje

Tuo tarpu mes „E30“ susitikimo dalyvius aplankėme pirmoje stotelėje – Marijampolėje, iš kurios kelios dešimtys bendraminčių vėliau patraukė organizatorių suplanuotu maršrutu.

GALERIJA

Back to top button