Įvairenybės

BMW E46 330ci – netikras M3 CSL

BMW M3 CSL yra unikalus ir labai retas automobilis. Jis buvo gaminamas tik vienerius metus per kuriuos BMW pagamino tik maždaug 1400 vienetų. Lengvesnė, greitesnė ir galingesnė BMW M3 versija daugeliui yra neįkandamas, todėl nenuostabu, kad daugelis mėgsta sukurti savo M3 CSL interpretaciją. 

Daugelis skirtingai įsivaizduojame konkretaus modelio interpretaciją, tačiau šio BMW savininkas yra įsitikinęs, kad sukūrė pakankamai neblogą M3 CSL „repliką“.

Nežinome kaip šį kūrinį įvertinsite jūs, nes jis mums kelia dviprasmiškas mintis. Kodėl? Automobilio savininkas sumontavo saugos lankus, tačiau paliko galines odines sėdynes. Jis taip pat sumontavo sportines sėdynes, tačiau paliko standartinį variklį. Štai tokių kabliukų galima surasti labai daug, kurie vienu momentu priverčia nusišypsoti, o kitu – suraukti antakius.

Taigi, ar automobilis apskritai turi ką nors bendro su ekstremaliausia M3 CSL versija? Žinoma, kad turi.

Štai šis E46 330Ci Sport gali pasigirti originaliais CSL modelio ratlankiais ir originaliomis CSL versijos kėbulo detalėmis. Bamperiai, slenksčiai ir net bagažinės dangtis kadaise priklausė į avariją patekusiam paskenduoliui.

Ar tai visi panašumai? Taip. Tačiau tikrai ne visos modifikacijos, kurias atliko netikro M3 CSL savininkas. K-Sport reguliuojamo aukščio amortizatoriai, BMW Performance stabdžių diskai, iš anglies pluošto pagamintas difuzorius ir M3 CSL išmetimo sistemos replika. Aha, perskaitėte teisingai.

Įdomu kiek tokių netikrų M3 važinėja Lietuvoje?

Back to top button