Naujienos

BMW galiausiai pasiryžo: sukurs „M3 Touring“ versiją

BMW sugebėjo pradžiuginti ne vieną automobilių entuziastą. Po labai ilgai trukusių dvejonių, BMW oficialiai paskelbė, jog ruošiasi sukurti „BMW M3 Touring“ versiją – pilnavertę „BMW M3“ versiją su universalo kėbulu.

BMW apie tokią „M3“ versiją svarstė ne vieną kartą. Tiesiog prisiminkite „E46“ kartos pagrindu sukurtą prototipą.  Be abejonės, nereikėtų užmiršti dienos, kai BMW inžinieriai netgi porą kartų sugebėjo įtikinti markės vadovybę, jog į serijinę gamybą paleistų „E34“ ir „E60“ kartos modelių pagrindu sukurtas „BMW M5“ universalų versijas. Tuo tarpu „BMW M3“ universalas į bendro naudojimo kelius išriedės pirmąjį kartą.

Vokiškų automobilių gamintoja atskleidė, jog „BMW M3“ universalas bus pristatytas 2022 metais. Šiuo metu bendrovės inžinieriai atlieka būsimo modelio bandymus, bando pašalinti trūkumus bei siekia, jog „M3 Touring“ nenuviltų ištikimiausių BMW gerbėjų.

BMW M3 Touring

Pagal dabartinį planą, BMW iš pradžių pademonstruos „BMW M3“ sedaną. Vėliau dienos šviesą išvys „BMW M4“ kupė bei kabrioletas, o „M3 Touring“ pasirodys paskutinis.

Ir šeimai ir jūsų mylimam gyvūnui patiksiantis modelis dalinsis tais pačiais komponentais su „M3“ sedanu bei „M4“ kupė. Tai reiškia, jog priekyje tūnos šešių cilindrų benzininis variklis su turbokompresoriumi. Šiuo metu nežinome ar „M3 Touring“ bus siūlomas tik su galinių ar visų varančiųjų ratų pavarą. O galbūt „M3 Touring“ pirkėjai galės rinktis iš dviejų opcijų, kaip būsimi „M3“ sedano vairuotojai.

Kol gamintojas atlieka „M3 Touring“ prototipų bandymus, mes turime dėl ko džiaugtis. Visgi, „M3 Touring“ pasirodo ne kiekvieną dieną.

Panašūs įrašai

Back to top button